Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikó mennyire veszélyes...

Mexikó mennyire veszélyes turistaként?

Figyelt kérdés

márc. 7. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy melyik része...

Van, ami helyiként is igen veszélyes 🙃

Én a Yucatán-félszigeten voltam, ott nagyobb biztonságban éreztem magam, mint itthon (kivéve, mikor drogot akartak ránk sózni, ott picit még az egyébként magabiztos férjem is elbizonytalanodott, inkább gyorsan ott is hagytuk azt a pubot 😀

márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hú, az durva lehetett. :O

És amúgy van valami figyelmeztetés a külföldieknek, hogy hová nem érdemes menni?

márc. 7. 23:56
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Biztos vannak fenn a neten úti beszámolók, leírások, azok alapján többé-kevésbé tudsz tájékozódni.

Melyik része érdekelne, mit szeretnél látni?

márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából, csak érdekeltek az ott járt emberek tapasztalatai.
márc. 8. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mexikó háromszor akkora, mint a legnagyobb európai ország Oroszországot leszámítva. Sinaloa java elég veszélyes, a déli részek meg javarészt biztonságosak. Ha a turistás helyekre mész Yucatánon, akkor elég gyökérnek kell lenni, hogy megszívd.
márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mexikovarostol delre vegigjartam a fobb csapasvonalat, nem a turistagettokat, abszolut biztonsagos.
márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi Mexico Cityben és környékén (Tenochtitlan) töltöttünk 10 napot és abszolút biztonságban éreztük magunkat
márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a problèma Mexikóval, hogy bàrmikor kitörhet egy bandaháború, robbantás, lövöldözès.
márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden részén?
márc. 26. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Cancun, Acapulco, Ciudad Juarez, Chihuahua kerülendőek.
márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!