Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Jártatok már Chilében? Milyene...

Jártatok már Chilében? Milyenek a chilei emberek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jártam, de van ott ismerősöm. Szeretnék kimenni oda egyszer, imádom a magas hegyeket :)
2011. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Volt egy chilei-magyar ismerősöm. Teljesen más közeg, összetartóbbak az emberek, keményebbek a körülmények. Több generáció él együtt, stb.
2011. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tomasko4 válasza:
Nagyon kedvesek.Azon viszont nagyon meglepodtem,hogy kozel sem olyan szepek az emberek mint Argentinaban. Tenyleg nem rosszbol mondom,de ez igaz..
2011. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem jártam még Chilében, sőt még Európán kívül sem. Mostanában viszont elkezdtem nézegetni Dél-Amerikát, mint lehetséges cél állomást, ha menekülni kellene.

Rátaláltam egy érdekes blogra, amit egy Chilében élő magyar nő szerkeszt elég színvonalasan. Sok érdekességet lehet megtudni szuper fotókkal fűszerezve az országról és az emberekről.

[link]

2011. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Jártunk . De nem mondjuk meg :D
2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan húzott szeműek. Ja nem, azok a kínaiak.
2012. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
cigányok
2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Én 68 napot töltöttem el, egy festői környezetű, 700 méter mély barlangban, 33 társammal együtt, akik azt állították, hogy bányászok. Érdekes volt.
2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!