Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hawaii tényleg olyan csodaszép...

Hawaii tényleg olyan csodaszép hely, mint ahogy beállítják a filmekben?

Figyelt kérdés

Több vígjátékot is láttam már, ahol Hawaii-ra mennek nyaralni. Varázslatos helynek mutatják be, az emberek boldogok, mosolyognak, szép napsütéses idő van, mindenhol tenger van, gyönyörű a kilátás, a növényzet, az embereknek a hajukban vagy nyakukban virágok vannak. Milyen ott az élet? Magyarországról érdemes elutazni odáig, vagy közelebb is megkapom ezt az élményt?

Kiskorom óta el szeretnék jutni Hawaii-ra, ott szeretném a nászutamat, de nagyon messze van, és szinte lehetetlen, hogy összegyűljön annyi pénzünk. Vagy ha össze is gyűlne, lehet sajnálnék kiadni érte annyi pénzt, mert megbánnám, mivel esetleg mégsem tetszik annyira, mint ahogy lefestették a filmekben, a képeken...

Aki volt már Hawaii-on, attól kérdezném, mennyire nagy élmény ez? És kb mennyibe kerül 2 főre az utazás és egy minőségi hotel (hisz ha már lúd, legyen kövér...)?


2013. febr. 22. 10:20
1 2
 11/11 Makoscsiga ***** válasza:
100%

Én voltam Hawaii-n, szerintem fasza hely, nekem olyannak tűnt, mint a filmekben, sokat túráztunk, strandoltunk, luau esteken néztük a fűszoknyás csajokat...


Persze, a helyiek között sok a szegény, mert sokan tényleg semmi nélkül jöttek ide lakni, és itt sem könnyű az élet, az élelmiszerek valóban drágák. De szerintem összeségében jó hely. A helyiek is nagyon szeretik, egy csomó ember hátára, lábára rá vannak tetoválva a szigetek... biztos, mert olyan szar hely. :)


Valaki említette a kanári szigeteket. Én ugyan nem jártam ott, de a csajom szerint is jobbak a kanári szigetek. Horvátországot szerintem azért simán odaveri... valóban trópusi, vannak rendes vulkánok, vannak korallok a vízben és nagy teknősök, mindenféle színű tengerpart... szerintem király hely.


De Magyarországról valóban irreális.

2013. okt. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!