Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni? (több...

Hova menjünk nyaralni? (több lent)

Figyelt kérdés
Jövő nyáron, június végén-július elején mennénk nyaralni 2 hétre körülbelül. 500, nagyon maximum 600 ezer forintból hova menjünk(ebben benne van az ottlét is)? (4 fő)

2019. okt. 19. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
@10 200k Dél-Franciaországban 10 napra nagyon kevés. Napi 5k, egy éttermi vacsora 2 fogással meg egy itallal egy átlag helyen is mondjuk 8k, ha találsz valami napi menüs helyet, akkor 5k, de úgy is elment a költségvetés és már egy croissant-ra sem maradt.
2019. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Esetleg egy 10 napra mennyi pénz kéne a riviérára? Szimpla kiváncsiságból :)

2019. okt. 22. 16:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Költőpénznek ha van fejenként mondjuk 35-40 euró, akkor már nagyon durva kompromisszumok nélkül meg lehet oldani. Nagy kérdés, hogy mennyi fizetős helyre mennétek, egy egyszerű múzeum is simán kerül 12-15 euróba per kopf, Monacoban a levegővétel sincs ingyen kábé (12 éve ittam ott 5 eurós presszókávét, mondjuk az Hotel de Paris-val szemben), egy parfümmúzeum Grasse-ban vagy a környéken szintén nem olcsó mulatság. Én személy szerint abszolúte Balkán-párti vagyok, ha nem voltatok még Macedóniában és nem muszáj a tenger, akkor az Ohrid-tó szerintem abszolút király megoldás, Bécsből van direkt járat, vagy innen Szkopjéba.
2019. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ma 19:31!

Januárban voltam Szkopjében, de köszi :D

Hmm, hát remélem hogy karácsonyig picit lejjebb mennek a jövő nyári repjegyek:)

2019. okt. 22. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért nyáron sokkal királyabb hely Macedónia, érdemes lehet megpróbálni. Ha fapadossal mentek, akkor sokszor érdemes csak 4-6 héttel előtte megvenni, gyakran akkor a legolcsóbbak a jegyek.
2019. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!