Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes utazni?

Érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti utaznátok a mostani helyzetben? Januárban foglaltuk, Pestről Esztergomba mennénk 3napra mennénk jövő hét végén . Nem nagy táv. De addigra, nem is tudom sok minden változhat pozitív v. negatív irányba. Ami zavar most járvány idején azaz, hogy családtagom ne kapja el, főleg mamám nem olyan erős az immunja(ő nem utazik de szeretném a kockázatokat lecsökkenteni)
2020. márc. 11. 22:08
 1/6 anonim válasza:
88%
Pesten alapból a legszarabb helyen vagytok, szóval...
2020. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esztergomba simán. Itt lakom mellette nem messze, és itt a Pilisben még nincs semmi. Csak ne is hozzátok ide a kórt, légyszí. Tényleg legyetek felelősek, és ha betegek vagytok, ne gyertek.


Egyébként itt nem lesztek veszélyben, szerintem sokkal biztonságosabb, mint a 4/6-oson utazni pár megállót.

2020. márc. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tüneteid, egyelőre semmi akadálya, viszont tényleg legyetek felelősek! Torokfájás, nátha, köhögés = maradsz a seggeden. Tüsszentés, köhögés nem levegőbe, nem kézbe, hanem zsebkendőbe. Ennyi az egész, nem bonyolult.
2020. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jövő hét vége még nagyon messze van sajnos a koronavírus olyan gyorsan terjed, hogy nem lehet megmondani, mi lesz egy hét múlva.

Lehet, hogy el tudtok menni, lehet, hogy addigra már nálunk is karantén lesz, amikor is megtilthatják az emberek utazását.

Tegnap megtiltották a 10 főnél nagyobb rendezvényeket beltérben - ki tudja, jövő hét végére mi lesz? Én mondjuk ebben a helyzetben nem mennék, mert még akár az is előfordulhat, ami Olaszországban: pl. elutaztok és közben Bpestet zár alá veszik és nem tudtok hazajönni.


És ez nem "riogatás", hanem realitás.

Facén 1 hete "tépem a számat", hogy ne induljon útnak senki, mert nem biztos, hogy haza tud jönni - most meg többen is ott rekedtek turistaként és nem tudnak hazajönni (felfüggesztették a repjáratot, Flixbus sincs, stb)

2020. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, kérdező, milyen gyorsan változnak a dolgok: csak 3 nap telt el azóta...


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__103584..

2020. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Én is vhogy így érzem, hogy egyik napról másikra felhúzhatnak karantént, azt lehet, hogy vissza se jutunk Pestre. Vagy onnan nem engednek ki :/

De ilyen esetben totál érthető is

2020. márc. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!