Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair Amerikában?

Au pair Amerikában?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem erről az egészről mesélni kicsit?

Már utánaolvastam valamennyire, de még nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal.

Érettségi után halasztanék egy évet, és szeretnék kimenni au pairnek Amerikaba. (Mielőtt még valaki belekötne, nem iden erettsegizem)

Szóval pontosan mit is csinálnak? Ha ugye nem jelentkezek semmilyen egyetemre, akkor nem kell sehova se járnom? Vagy van ilyen lehetőség? Jó, ezek hulye kérdések, de nem igazan vagyok tisztában ezzel, de nagyon vonz , hogy egy évig Amerikaban legyek egy családnál. Ha esetleg nem jó a család, van lehetőségem cserélni?



2020. ápr. 28. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Négymillió ilyen kérdés van (bizonyára Neked is feldobta az algoritmus, amikor kiírtad a kérdést).


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=au+pair+ame..


Mi az amit ezekben a válaszokban nem találtál meg, és úgy gondolod hogy majd most megkapod?

2020. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem jelentkezel egyetemre, persze, hogy nem kell bejárnod. Azt lehet mèg, hogy jelentkezel, de passziváltatod az első 2 félévedet. De ezt nem minden egyetem, nem minden szak engedi, van, ahol az első félévednek muszáj aktívnak lennie, ennek nézz utána.

Amerikába kijuthatsz au pair ügynökségeken keresztül, ekkor ők intéznek neked mindent, de ennek megvan az ára.

2020. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.

Én németbe voltam au-pair egy félig magyar, félig német családnál. Kész rémálom volt. Az anyuka maga volt a bestia, reggel 6ra kész kellett lennem a reggelivel, mindennap takarítás, úgy,hogy a kisgyerek az esetek többségében beteg volt, és otthon volt ő is, így a nyelvsulit ugyan kifizettem,de nem tudtam menni. Ebéd főzés, elpakolás, délután ismét a gyerekre felügyelni, aztán 6-7között megint vacsi, összepakolás, fürdetés, altatás, kb 11kor kerültem az ágyba. heti 1nap szabi lett volna, de nem mindig volt.

5hónapot bírtam, aztán inkább elmentem Animátornak Rhodosra. Na,az maga volt az álommeló.


Ha újra au-pairnek kéne állnom, 100x meggondolnám,milyen családhoz megyek.

2020. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!