Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volánbusznál hogyan is vegyek...

Volánbusznál hogyan is vegyek jegyet ha elővárosi járattal utaznék? Az Árpád híd megállónál hogy van lehetőség jegyet venni és mennyi idő kb? Mert néztem az átszállással együtt van vagy 8 perc és ahogy olvastam a sofőrnél nem lehet venni.

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, veszel mondjuk egy 20 km-s jegyet (370,- Ft, ha nincs bérleted) és az aznap érvényes, amíg nem csippantod le a sofőrnél lévő QR-kóddal. Vagy - mivel ezt az opciót 10/9 sofőr nem ismeri még - sokszor elég csak megmutatni. Ellenőrrel nem találkoztam még, amikor ilyen jeggyel utaztam, azt nem tudom, ők mit szólnának hozzá, ha így nincs érvényesítve... :s
2020. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, eléggé magától értetődő minden. Megveszed alkalmazásban a jegyet: nem járatra szól, de meg kell kezdened az utazást a rajta szereplő időponttól kezdve 1 órán belül. Tehát érdemes a konkrét járat indulási időpontját megjelölni Az érvényesség kezdő időpontjaként. Aztán csak mutatod a jegyet a sofőrnek felszallaskor.
2020. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!