Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mentek külföldre nyaralni?...

Mentek külföldre nyaralni? nem féltek a vírustól? vélemények?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

Mi 2018-ban is voltunk Spanyolországban, és Japánban nyaralni, akkor még úgy, hogy fogalmunk sem volt a vírusról. Most meg kiderült, hogy a vírus már 2018-ban jelen volt az eurúpai országokban, főleg Spanyolországban. Akkor is betegedtek meg emberek, sőt meg is haltak, csak épp influenzának nézték. Én elhiszem, hogy van ez a vírus. De szerintem nem kellett volna lebénítani a világot vírusra hivatkozva. Ha minden marad a régiben, ha nem csinálták az egész balhét körülötte, akkor ma is normálisan élnék ezzel a vírussal is, mit az összessel ami eddig volt, és lesz.

Így én továbbra is igyekszem úgy élni ahogy régen. 1 hét múlva megyek nyaralni, majd megyek haza is 2 hétre. Végig dolgoztam, nem volt home office vagy leállás. Ideje pihenni egy kicsit.

2020. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha anyagiak engedik természetesen, egy túlfújt nátha miatt nem fogok én is behülyülni...
2020. jún. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
11-es, te felfogtad, mi történik a világban? Igen, azon lehet vitatkozni, hogy milyen mértékben ésszerű korlátozni a mindennapi életet, de azt gyakorlatilag megkérdőjelezni, hogy ez a vírus jóval alattomosabb, mint amelyeket az utóbbi időben megtapasztaltunk, szerintem baromi veszélyes dolog. Pánikolni nem kell, de óvatosnak lenni igenis fontos.
2020. jún. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
13-as, volt egy teszt, amire random behívtak 30.000 embert szűrésre. Menet közben nyilatkozták, hogy 8.000 emberből 2 azaz kettő főnél mutatták ki a vírus jelenlétét, és az a 2 is teljesen tünetmentes, azaz makkegészséges. Akkor miről beszélünk??? Aztán rohadt nagy volt a csend, nem is merték közölni a végeredményt. Ha nem értesülünk a médiából erről a "járványról", őszintén senki nem szembesül róla a mindennapokban. Talán inkább neked kéne felfogni, mi történik a világban!!
2020. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy Mo-on (elvileg) nem olyan vészes ez a fertözés, de ez akkor is egy komoly dolog. Sok idös és kevésbé idös embert elvitt akiket az influenza tuti nem. Ne bagatellizáljátok el, mert nem tudhatod. Èn elkaptam, megúsztam könnyen,de egy pár évvel idösebb egészséges kollégám már 2 hónapja betegállományban van. Nyugodtan lehet más nyelven is informálódni. Lehet, hogy te nem leszel beteg csak hordozó, de szépen megfertözöd az (idös) embereket körülötted
2020. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Azoknak, akik szerint ez egy "nátha", meg nem komoly:


Djokovic, a híres teniszező szervezte az Adria Tour tenisztornát, aminek nemrég le kellett fújni a döntőjét, mert kiderült, hogy nem csak Ő, hanem több teniszező és edző is megfertőződött.

Hangsúlyozom, SPORTEMBEREK, akik jó erőnlétben vannak, mégis az egyik teniszező olyan rosszul let, hogy nem tudta vállani a mérkőzést.


Djokovic nyilatkozata, ajánlom mindenki figyelmébe:


""Akkor kezdtük el szervezni a tornákat, amikor a vírus gyengült, mert abban bíztunk, a körülmények már megfelelőek a rendezéshez. Sajnos azonban a kórokozó még mindig jelen van, ez pedig rávilágított arra, még mindig tanulnunk kell, hogyan tudunk együtt élni vele" – folytatta a világelső, aki sajnálatát fejezte ki mindenkinek, aki megfertőződött."


" [link]


Emiatt könnyen lehet, hogy akinek Zadari vagy más horvátországi nyaralása van, el kell engednie a dolgot...

2020. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%
Náthával én se vállalnák mérkőzést! ÉS jah "SPORTEMBEREK" időnként random szívinkfartust kapnak na vajon mitől? ÁÁÁÁ nem a túltolt teljesítménynövelőktől, meg a túlhajszoltságtól ááá nem véletlen sem.
2020. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

13-nak

Te felfogtad, hogy a vírus már jelen volt 2018 tavaszától?? Már akkor észrevették, publikálták, csak nem volt nagy hírverése? Azt felfogod, hogy mindig vannak új és új vírusok? Azért az is meglepő, hogy 2018-ban jelen volt a vírus, voltak betegek, volt aki meghalt a vírus következménye miatt, de mégsem vertek nagy port belőle?

Majd amikor a politikai érdek úgy kívánta ( Amerika összekap Kínával) hopp, hirtelen nagy vírusjárvány van..Politikai okokból mindenki leállítja a világot ezáltal adósságba döntik az emberek millióit, és országokat. CéL: Az országok háború után 60 évvel egyre stabbilabbak, egyre magabiztosabbak. Így hitelt erőltetnek az országokra, mert ezáltal függővé tudjuk tenni őket. Már meg sem lepődtem amikor egyre több ország bejelntette, hogy hitelt vesz fel. ( Anglia még azt is kibökte, hogy muszáj a hitel, de majd az emberek visszafizetik..) Már meg sem leőpődök azon, hogy a karantén feloldása is üzleti ügy. Feloldják ott ahol elvileg magasak voltak a fertőzöttek, és halál száma, de nem ahol viszonylag jól vészelték át. Anglia karantént írt elő. Franciaország feloldolja a karantén kívéva az angoloknak nem. Ha Anglia nem enged, akkor ők sem. Az egész politika.

Angliában napi szinten a vírusról beszélnek a rádióban, tévében. Az egészségügyi miniszter arra a kérdésre, hogy ha ennyien meghaltak Angliában vírusban, azok tényleg vírusos betegek voltak? A válasz nem: Koronavírusos halálhoz csatolták azokat a halottakat is akik a vírus következménye miatt haltak meg. Példát is mondott. Egy ember infarktust gyanúval aggódik, hogy menjen kórházba vagy sem. Nem hívja a mentőt mert nem akarja terhelni a gondjaival ( meg a mentő ki sem ment volna ) így infarktusban meghal, mert nincs segítség. A halottak száma eggyel több mert az ember a vírus miatt nem kapott segítséget. Sok olyan rákos embert is odasorolják akik a vírus miatt nem kapták meg a kezelést, és késő volt nekik.

Miért jövök Angliával? Itt élek, látom napi szinten mi folyt itt. Épolónőként dolgozom. Kórházban mindent leállítottak a vírus miatt. A kórházban nem voltak egymás nyakában a betegek. Most mondok valamit: Vírus előtt amikor mindenféle beteg jött a kórházba , legyen rákos, vagy csak lábtörés, vagy egyéb minden napi betegség sokkal többen voltak bent, sokkal többet dolgoztunk, mint amikor a koronavírusos betegeket ápoltuk.

A legtöbb vírusos beteg azért volt bent, mert mellette volt más olyan betegsége ami jobban kiéleződött, és voltaképpen azt kellett kezelnünk, enyhítenünk. Szóval mint írtam, elhiszem, hogy van a vírus, de nem kellett volna ilyen nagy ijesztgetés, körítés mellé. H1n1 vagy a Sars vírus sokkal keményebb, mégsem volt ekkora műbalhé belőle.

2020. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

Ápolónőként ennyi hülyeséget összeírni, nem semmi.

A jártasságod a világpolitikában meg egyenesen lenyűgöző.

A végén még az is kiderül, hogy te szoptad hegyesre a piramisokat is....

2020. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

"Politikai okokból mindenki leállítja a világot "


Hát, ez pont, hogy nem így van... Olaszországban élő ismerősöm, amikor Kínában nagyban dúlt a járvány, közölte, hogy mi nem félünk, éljük tovább a világunkat. ÉS NEM FÉLTEK. KARNEVÁLOZTAK ! Aztán egyszercsak le kellett fújni a velencei karnevált a vége előtt, mert sorra fertőződtek meg az emberek.

Angliában sem féltek, nem állították le az életet, Amerikában sem! Amerika Európával felfüggesztette a repjáratokat - KIVÉVE ANGLIA.

Anglia már lehagyta Olaszországot és Spanyolországot is, mind fertőzöttek számában, mind halálozásban, de még az 1 millió lakosra eső elhunytak számában is.

Anglia és Amerika (Usa) között vígan jártak a repülők. New York sem akarta leállítani az életet - most ott van a legtöbb fertőzött.


De egyszerű számokat mondok: amíg voltak az USA-ban korlátozások, addig napi 26-28-30 ezer új fertőzött volt. Aztán Trumpnak elege lett, "nyitott" és mi történik? Meg lehet nézni: napi 46-47 ezerre ugrott az ÚJ FERTŐZÖTTEK SZÁMA !

Puszta számok, meg lehet nézni, mindenféle "rémisztgetős" kommentárok, stb nélkül.


[link]

2020. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!