Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországban élő (magyar)...

Németországban élő (magyar) rokonom most fog elindulni nemsokára(napok) Magyarországra látogatni,hogy tud bejönni?

Figyelt kérdés
Teszteltetni akarja magát így hogy jöhet be? Ez pénzbe kerül? Mennyibe? Amíg nincs eredmény nem jöhet? Pár ezer Ft vagy jóval magasabb összeg? Kinek kell fizetni?

2021. márc. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Ez az érdekes hogy mindenki az éégvilágon mást mondd! Itt írta valaki hogy ők sokszor voltak és senki se sz*rozott a határon. Más meg írta hogy nem tudott jönni. Már nekem is tele a hócipő ezzel a vírusos marhasággal de valamennyire még van baj, így nem repesek de megállítani nem tudom mert lassan órákban is lehet mérni mikor indul..
2021. márc. 2. 10:42
 12/49 A kérdező kommentje:
Elbújni se tudok hála isten a velem élő pedig körbepuszilja és emiatt nem alhatok 2 hetet az utcán. :)) Teljesen esélytelen hogy eltudjak bújni. Megállítani nem tudom. Van e esély hogy nem tud jönni "sajnos"?
2021. márc. 2. 10:45
 13/49 anonim ***** válasza:
2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Amíg nincs meg a 2.teszt eredménye nem mehet ki az utcára itt Mo.n? Ez nincs csak leírva a többi világos! Köszönöm a segítséget. Esetleg valaki megnyugtathatna teljesen sik ideg vagyok és nem merem kimutatni sehol..
2021. márc. 2. 12:04
 15/49 anonim ***** válasza:
88%

Bakker!

Ha nem akarod,.hogy menjen akkor mondd meg neki, hogy bocsi de most ne gyere ennyi...


A németek nem baszakodnak... Ha nincs ellenőrzés nem véletlenül.

2021. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
15 nem értem! Nem bszakodnak nem véletlen ebből nem értem mi a nem véletlen? Hogy nincs ellenőrzés a határon vagy hogy van? Nem momdhatom hogy ne gyere Sanyi mivel az egész rokonság tárt karokkal várja és hónapok óta azon imádkoznak hogy jöjjön. Hiába vagyok egyedül ezzel. És a többieket (1 háztartás) elkerülni nem tudom nem megyek az utcára. Ha azt mondom ne gyere akkor is jön.
2021. márc. 2. 13:56
 17/49 anonim ***** válasza:
63%
Attól te mondhatod neki, hogy hozzád ne menjen a Sanyi...
2021. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Félek Sanyitól :DDDDD amugycsak fárasztó.. szóval bejöhet az országba 99%.
2021. márc. 2. 17:20
 19/49 anonim ***** válasza:
74%
Magyar állampolgárként hazajöhet, és irány a 10 napos karantén, ami alatt az utcára sem léphet ki. Épeszű ember ilyenkor nem csókolgat körbe senkit, otthon is maszkot hord, maga után letakarítja a fürdőt, mert lehet, hogy vírust hozott haza. Nem kockáztatja szerettei életét.
2021. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Ezt hittem én is! De azt mondta a sokadik ismerősük úszta meg a karantént: beengedték a határon ide és se teszt se a 10 nap nem kellett. Nem tudom hogyan..amikor én is ezt olvastam vagy 2 teszt és meg kell várni vagy 10 nap.. órák múlva indul...
2021. márc. 3. 00:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!