Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországban élő (magyar)...

Németországban élő (magyar) rokonom most fog elindulni nemsokára(napok) Magyarországra látogatni,hogy tud bejönni?

Figyelt kérdés
Teszteltetni akarja magát így hogy jöhet be? Ez pénzbe kerül? Mennyibe? Amíg nincs eredmény nem jöhet? Pár ezer Ft vagy jóval magasabb összeg? Kinek kell fizetni?

2021. márc. 1. 23:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Akkor megúsztad a Shanyit😁😁Ünnepelj kérdező😉😉
2021. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Megúszni megúsztam Sanyit de a vírus miatt meg fosok..


Puszi Kitti 19 eves

2021. márc. 4. 15:51
 33/49 anonim ***** válasza:

Felesleges mert úgyis úgy lesz ahogy lennie kell.Nem kell pánikolni.Nem vagy előrébb......Majd ha sorra kerülsz beoltanak azt kész.Mit kell félni?🤷‍♂️🤷‍♂️

Kevesebb kontakt,maszk,fertőtlenítés ennyi

2021. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Ja és sport és vitaminok és no stressz mert attól gyengül az immun nem kicsit
2021. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Nekem ma az orvosom azt mondta ha nem oltatom be magam akkor előbb utóbb a mentő úgyis a hullaház felé fog velem fordulni.

Magyarán ezt így kijelentette nekem, hogy úgyis belehalok a vírusba.


19 évesen.... :(

2021. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Jó gusztustalan egy ember aki ilyet mond.Legtöbben közepesen súlyos tünetekkel túlesnek rajta de ne zavarja a nagyokost.El ne hidd a bolond hülyeségét
2021. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Mekkora patkány egy orvosod van!! Válts orvost szerintem!! Ha valaki túlsúlyos mondjuk pajzsmirigygond miatt arra se mondunk ilyet! De szerintem te nem vagy túlsúlyos esetleg valami más gond. Egy ilyen után leköptem volna akármilyen doktor is..


Nekem 1 rokonom akar meghalni mindig mondja hogy ő szívbeteg nincs 60 és igenis az ő ideje eddig volt és amúgy egészséges!! Csak lelkileg ezzel stresszeli a családot pedig mondom: nem haldoklik.


A szeretteim féltem ennyi igazából. Párom én stb rokonok. Sanyi sík ideg most..összepakolt de nem tud jönni mert lehet hogy nemtudna visszamenni. Ott él.

2021. márc. 4. 16:55
 38/49 A kérdező kommentje:
Sanya jött! Csak később :DD Itt van. Viszont nem nálunk száll meg! És 1x2 órára vagy 2x40 percre fogunk talizni kb. Szóvaal ígyteljesenjóez. :D
2021. márc. 7. 20:38
 39/49 A kérdező kommentje:
Mert ha most jött=egykét hónap múlva nem fog. Nincs sok szabija. 😃
2021. márc. 7. 20:39
 40/49 anonim ***** válasza:

Jujj :D a Sanyi rafinált!


Ellenőrizték? Nem kellett karantén mi?

2021. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!