Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azon honfitá...

Mi a véleményetek azon honfitársainkról, akik a harmadik hullám idején nagyban utazgatnak tengeren túli desztinációkba?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerősöm van, meg nem egy pár celeb is, akik tesznek az egész járványre, és ilyenkor is inkább elutaznak hetekre, miközben másnak vagy meghalt valamelyik rokona a járványban, vagy teljesen elszegényedett, elvesztette a munkahelyét. Nekem is lenne pénzem rá, de mivel annyi macerával jár (több hét karantén, 3-4 teszt stb.) hogy inkább kivárjuk, míg elérhető lesz az oltás, és majd csak utána utazunk. Na meg amúgysem gondolnám egy túl megfontolt és felelősségteljes döntésnek, ha valaki most utazik.

2021. márc. 13. 18:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%
Az egészségügy összeomlásán ajbékolóknak meg, egyszerű megoldás: korlátozzák a naponta maximálisan ellátandó koronások számát, így marad kapacitás az összes többire. Az hogy kicsivel több félholtat visz el a vírus közel nem akkora áldozat, mint amit a korlátozgatással hoznak az eszetlenek. Mellesleg lenne motiváció a veszélyeztetetteknek, hogy önként védekezzenek.
2021. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
69%
En az ilyeneket tisztelem, nem allnak be a tobbi birka koze elik a normalis eletuket. Btw en is del amerikaban vagyok.
2021. márc. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
Jah Mogyorósi Csaba youtouber is kapja a savat, csak mert kiment kanárira, mert ott kevés a fertőzött meg érdekesebb tartalmat lehet gyártani mint ebben a posvány kovidhívő koszfészekben. Pedig most árt azzal valakinek?
2021. márc. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%

Ja, majd a társadalomért lemondok legális dolgokról.

Menjetek már az álszent dumátokkal.

Mit tesz értem, értetek ez a bamba birka társadalom?

Na ugye...

2021. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 D. Brasco ***** válasza:
41%
Mi a véleményetek azon honfitársainkról,akik kiírkálnak ide a gyakorira ilyen teljesen felesleges kerdeseket,aminek csak a hangulatkeltés a lényege?
2021. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%
A járványügyi szabályok betartásával én is utaznék. Volt szállásom lefoglalva külföldön, de a Wizz air törölte a járatot. Ha valaki eljönne velem Cancúnba (egyedül most azért nem vállalnám be) vagy Dominikára, mennék gondolkodás nélkül. Magyarország az egyik legfertőzöttebb ország arányaiban. Nem hinném, hogy a mexikói tengerparton, ahol 10 méteres körben nincs senki, nagyobb veszélyben lennék, mint a tömött BKV buszon, vagy az Auchanban, ahol nem lehet megmozdulni sem, annyian vannak.
2021. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
88%
Haragszom rájuk, mert nem vittek magukkal. Amúgy különösképpen leszarom. Azt kezdenek magukkal amit akarnak.
2021. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek. Én is utazgatnék, ha lenne pénzem tesztekre.

Amúgy azok, akik most fröcsögnek, hogy "Mit képzelnek egyesek, hogy utazgatnak?", normál világhelyzetben is ugyanilyenek, számukra akkor is tűrhetetlen, hogy más utazgat, ők meg a minimálbéres melóban vegetálnak. Csak a mostani helyzetben van mire hivatkozniuk, amikor nyomják a hőzöngést.

2021. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
70%

Más szóval:


Ami azelőtt úgy hangzott, hogy "A szemét burzsuj külföldre utazgat, én meg még a Balatonra sem jutok el!", az most így hangzik: "A szemét állatja külfödre utazgat, és hazahozza a vírust!". :)

2021. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy értelmes emberek. Most nem azért de neked semmi közöd az eletükhöz.
2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!