Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azon honfitá...

Mi a véleményetek azon honfitársainkról, akik a harmadik hullám idején nagyban utazgatnak tengeren túli desztinációkba?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerősöm van, meg nem egy pár celeb is, akik tesznek az egész járványre, és ilyenkor is inkább elutaznak hetekre, miközben másnak vagy meghalt valamelyik rokona a járványban, vagy teljesen elszegényedett, elvesztette a munkahelyét. Nekem is lenne pénzem rá, de mivel annyi macerával jár (több hét karantén, 3-4 teszt stb.) hogy inkább kivárjuk, míg elérhető lesz az oltás, és majd csak utána utazunk. Na meg amúgysem gondolnám egy túl megfontolt és felelősségteljes döntésnek, ha valaki most utazik.

2021. márc. 13. 18:57
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nekem az önzőség és az értelmesség nem szinonimák, bocsi.
2021. márc. 14. 14:55
 22/38 anonim ***** válasza:
88%
Miért lennének önzőek? Te vagy inkább önző mert, azt akarod más se utazzon csak mert TE félsz.
2021. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
97%
Miért önző az, aki elutazik úgy, hogy bevállalja, hogy negatív teszttel érkezik haza, és/vagy karanténba megy, hogyha esetleg mégis elkapott volna valamit, azt nem adja tovább senkinek? Ezzel így akkor mi a baj?
2021. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%
Ezt én sem értem, hogy ha valaki itthon karanténba vonul, vagy teszttel jön haza, akkor másnak mégis mi köze van hozzá.
2021. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
97%
Az újgazdag hashtaget sem nagyon értem, épp Mexikóban vagyok, a 200ft-os tacohoz vagy a 400ft-os sörhöz kell újgazdagnak lenni, esetleg a 4000ft-os medencés szállásokhoz?
2021. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
84%
Jól teszik, legalább ők látják az ellentmondásokat ebben az egész 'vírus' hisztériában és tesznek az egészre.
2021. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%
Jól teszik. Nem àllhat meg az èlet. Mindenkinek egy èlete van, amiből már 1 èvet itthon ücsörögtem. Sajnos èn nem vagyok abban a helyzetben,hogy jelenleg utazgassak,de aki megteheti azt megèrtem teljesen. Mindenkinek elege van ebből.
2021. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 everlight válasza:
35%
A magyarok 90 százaléka ezt úgyse engedhetné meg magának pénz hiányában.
2021. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Jo nekik :/ mennek enis de orulok h kijovok a mostani penzbol. A virus nemizgat, nem is foglalkozok vele. Ez az egesz csak arra jo h lecsovesedjunk. 🤬
2021. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Még a Szlávik lánya is Dubaiban nyaral. Akkor a többiek miért ne mehetnének?
2021. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!