Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azon honfitá...

Mi a véleményetek azon honfitársainkról, akik a harmadik hullám idején nagyban utazgatnak tengeren túli desztinációkba?

Figyelt kérdés
Sok ilyen ismerősöm van, meg nem egy pár celeb is, akik tesznek az egész járványre, és ilyenkor is inkább elutaznak hetekre, miközben másnak vagy meghalt valamelyik rokona a járványban, vagy teljesen elszegényedett, elvesztette a munkahelyét. Nekem is lenne pénzem rá, de mivel annyi macerával jár (több hét karantén, 3-4 teszt stb.) hogy inkább kivárjuk, míg elérhető lesz az oltás, és majd csak utána utazunk. Na meg amúgysem gondolnám egy túl megfontolt és felelősségteljes döntésnek, ha valaki most utazik.

2021. márc. 13. 18:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
28. ez nem igaz, penz lenne csak esz nincs, a magyarok 99%-a nem lat tovabb a kanape tesco(plaza) es munkahely haromszogen es igenyuk sincs hogy megismerjek a vilagot, egy sotet ostoba nep vagyunk.
2021. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
81%
31: Ezt állítják. De szerintem ez csak egy humbug az irigységük leplezésére. Amikor közmunkában dolgoztam, volt ott egy ötvenes állandós dolgozó, aki azt állította, hogy azért nem járt még soha külföldön, mert nem érdekli, mégis mit csináljon ott. Ugyanakkor pakolta magát, hogy amit ő akart, azt mindent elért az életben. Elég röhejes kijelentés, mert ezek szerint az volt a nagy álma, hogy minimálbérért nyírja a füvet.
2021. márc. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy érdekes dolog ez az önzőnek nyilvánítás az utazgatók felé. Tudtommal az önzés azt jelenti, amikor sajnálok valamit valakiktől, vagy nem akarok átadni valamit, ami a segítségükre lehetne. De az mitől önzés, hogy azt csinálok, amit akarok, elmegyek utazni vagy szórakozni?
2021. márc. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%
@33 Amire gondolsz, az az irigység.
2021. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
30%
34: Nem egészen. Az irigység az, amikor dühös vagyok valakire azért, mert valamiből több van neki hozzám képest, vagy valamilyen szempontból nagyobb előnyök övezik, mint engem. Az önzés az, amit leírtam. Valamint az is annak minősül, amikor én csak nehezen, szenvedés árán szereztem meg valamit, és ezért dühös vagyok, ha valaki ugyanezt könnyen kapja meg. Valamint az, amikor csak a magam előnyeit nézem. De ez szerintem nem feleltethető meg az utazgatás esetében.
2021. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

A kormánygép úgy repked Maldívra és Dubajba, mintha kötelező lenne.

Mi meg üljünk itthon? Micsoda hülye ötlet ez?

2021. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
56%
Miért lett lepontozva a 35-ösöm?
2021. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
30%
6-ossal nagyon egyetértek, a média jobb lett volna ha hallgat erről. Mellesleg Lakatos Márk összekeverte a két taorminai színház nevét :p gyökér.
2021. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!