Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már Mexikóban?

Voltatok már Mexikóban?

Figyelt kérdés
Voltatok már Mexikóban melyik részén ? Hogy éreztétek magatokat?

2021. szept. 4. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, Mexikovarostol vegig egesz Cancunig, nagyon jol, de mi nem voltunk a turistagettokban igy Chitzen Itza, Tulum stb sem. Cancunba is csak azert egy fel napra mert onnan ment a gepunk.
2021. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem. De szívesen mennék, érdekel.
2021. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
@1 Mondjuk annyira nagyon turistagettó-fóbiásnak lenni, hogy az ember kihagyja Chichen Itzát, elég érdekes felfogás.
2021. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem voltam és koszonom jol ereztem magam mindig😇
2021. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Baja Californiát kocsikáztuk körbe amikor San Diegoban jártam egyetemre. Érdekes volt a hangulata az egésznek kicsit mintha a világ végén lettünk volna. De tetszett.
2021. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de nem is vagyom oda
2021. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3.-s vannak ott sokkal jobb helyek is pl Tonina, egyedul voltunk es sokkal latvanyosabb mint CI. En ennyire turistafobias vagyok. Azert nem minden turistagettot hagyok ki pl voltam Tikal-ban is, igaz ott helyiek vannak tobbsegben az meg mas.
2021. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a Yucatan-fsz. elég biztonságos, de a tengerpart és a városok kivételével meglehetősen szegény. Én bicajjal voltam, körbetekertem cikk-cakkban 2000 km-t, de a belső országrészben sokszor éheztem, annyira nem lehet semmit kapni a retkes kis falvaikban, kóla meg chips meg pár fonnyadt pari kivételével. A piramisokhoz húzósak a belépők árai, de a cenoték nagyon érdekesek.
2021. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
17%

Szomszédék voltak pár éve.

Igazából szaladtak haza, mikor pár nap után a következő dolog történt velük.

Egyik híres tengerparti városban voltak, elvileg két hétre mentek majd csak 4 nap lett belőle.

Azt nappal, még csak csak elmegy a biztonság a város centrumában, de onnan még kísérettel sem akartak igazán kimenni.

Este már más volt a helyzet.

kinyitottak a bárok, a turisták mellett feltűntek azok is akik azoknak a túlárazott bároknak a kínálatát megtudják még ott fizetni mexikóban, vagyis a kartelek emberei.

Minden este fekete luxuskocsikkal, testőrökkel jöttek, állandó volt a hangoskodás, ha rájuk mertél nézni, sokszor a testőrt küldték oda, ki vagy mit akarsz.

3.nap estéjén ugyanígy indult a buli nekik.

egyszer csak az egyik ilyen bulinegyed közelében hatalmas kiabálás, sikoltások, majd valami petárdadurrogtatás szerű valami hallatszódott.

Nem petárda volt, hanem jött egy 5-6 fekete pickup, kiugáltak belőle, akik benne ültek, majd előkapták a golyószórokat, és aki az adott bárban volt, megritkították őket.

Aki tudott futott, mintha olimpián lett volna.

Szirénások vagy 20 perc múlva mertek csak kijönni, de addigra alig voltak a helyszínen már.

Azt mondták, errefelé elég gyakori úgy 2-3 hetente van egy nagyobb ilyen kaland, hetente csak a szokásos leszámolós dolgok.

Akiknek tudták elmondták, hogy ide ne menjen senki, a sok utazási iroda csalogató ajánlatai nem igazak, valóságban nagyon rossz a biztonság az országban, főleg egy európai turistának, aki ehhez nem szokott hozzá.

Összepakoltak és hazajöttek.

2021. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

9

Köszönjük az esti mesét. Most már biztos jót alszunk.

2021. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!