Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már Mexikóban?

Voltatok már Mexikóban?

Figyelt kérdés
Voltatok már Mexikóban melyik részén ? Hogy éreztétek magatokat?

2021. szept. 4. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

3 hónapig voltam ott. Hogy-hogy én nem láttam ilyet és hasonlót?

Sőt, Miami belvárosában este nagyobb veszélyben éreztem magam, mint a mexikói városokban.

2021. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
@9 Szóval állítólag Cancunban volt egy lövöldözés. Hát nemtom, nyilván Mexikónak megvannak a maga bajai, de összességében a Yucatán-félszigetnél biztonságosabb helyet találni egy fejlődő országban elég nehéz.
2021. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
27%
Egy srácot aki itt lakik a környéken kidobtak az erkélyről Mexikóban. Ráadásul rossz holttestet küldtek haza. Egyébként én mennék, szerintem nagyon szép hely, de biztos oda kell figyelni, könnyen bele állhatnak az emberbe.
2021. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

13-as, látszik hogy te is Mexikó-"szakértő" vagy.

Olvass egy kicsit visszább, 11-12 gyakorlati tapasztalat alapján válaszolt.

2021. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
#14 hát képzeld el nem vagyok szakértő csak elmeséltem egy sztorit ami valakivel megtörtént. A párom mesélte nem én találtam ki. Ilyennel nyilván nem viccelődnek az emberek, a pontos okot nyilván nem tudhatjuk mi történt vele pontosan.
2021. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Igen, Mexikóváros, Cancun, Teotihuacán, Xcaret, Chichén Itzá… imádtam, beleszerettem, vissza akarok menni :)
2021. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!