Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül nyaralni külföldön?

Egyedül nyaralni külföldön?

Figyelt kérdés

Elszeretnék menni pár napra nyaralni, de senki nem jönne velem, egyiptomot néztem ki, januárban 6-7 napra. Még soha nem voltam egyedül nyaralni, vakmerőség? 29F


Amitől még pluszban félek, hogy a covid miatt lezárják az országot, és benn rekedek..



2021. dec. 20. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is elmennék simán egyedül. Utánaolvasnék a dolgoknak. Én egyébként sok mindenben félős vagyok, pl ha egy bankban kell ügyet intézni, már izgulok előtte. De az egyedül utazás sosem okozott számomra semmiféle félelmet, nem éreztem, hogy ez vakmerőség. Nem is volt semmi probléma, pedig már jártam sok helyen egyedül és amúgy mindet legalább annyira élveztem, mint társaságban menni. Nagyon klassz, amikor nem kell senkihez alkalmazkodni, annyi mindent nézel meg egy nap, amennyit szeretnél. Pl én rengeteget szoktam gyalogolni, mert szerintem úgy lehet a legtöbb dolgot felfedezni, ami nincs is benne az útikönyvekben. Hogyha mással megyek, ennek a töredékét sem látom, mivel sokan szeretik a semmittevős nyaralást, de az szinte biztos, hogy nem hajlandók ennyit jönni egy nap.
2021. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!