Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Solo utazóként egyáltalán nem...

Solo utazóként egyáltalán nem érdemes tengerparta menni, ugye?

Figyelt kérdés

Mindig egyedül utazom. Ez főként városlátogatásokat, múzeumokat stb jelent.

Tengerpartra napozni/fürödni egyedül sose utaztam még. De szeretném kipróbálni milyen gondtalanul ott eltengeni pár napig legalább.


Egyedül ezt nem lehetne rendesen kiélvezni, ettől tartok.

Valakinek van esetleg hasonlóról tapasztalata?


Főként egyedül utazóktól kérdezem.



2022. febr. 20. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem
2022. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne?
2022. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos hotelekben vannak programok, én amikor utoljára nyaraltam a tengerparton voltam Sup jogán, főzőórán stb. Egész nap voltak programok, ezekre sokan egyedül mentek. Ha szeretsz napozni vigyél könyvet stb magaddal nem fogsz unatkozni. Úszni is lehet egyedül.. Plusz ismerkedni is tudsz 😉
2022. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a többiekhez!


Törökországban, Antalyában megengedtem magamnak 3 nap all inclusive hotelt (a "hátizsákosok" ezért már kitagadnának) annyi program volt, hogy választani se tudtam. Reggeli szaunaszeánsz, TRX edzés, török tea szeánsz, délután hamam stb. Magára a partra levonultam egy törölközővel és mp3-mal (biztonság miatt vagy mp3-t vagy oylan telefont viszek le, amiben nincs a valódi simkártyám) vagy könyvvel.


Közép-Amerika meg aztán a Mekka. Ott sokkal lazábbak az emberek, más a mentalitás. Ők ugyanúgy lejárnak a partra egyedül is egy uncsi délutánon, nem nézik ki az embert. Nekik ez olyan, mint nekünk kimenni a Margitszigetre. Mondjuk nekem bőven elég 3 nap ezekből a "csak beach" napokból, többre nincs igényem. Viszont esténként szeretek a parton sétálni, venni egy koktélt vagy egy üdítőt és nézni a naplementét. Tudom, tudom, már folyik is a nyáááltenger, dehát végtére is, ezért utazunk, nem?


Az ilyen estéken amúgy érdemes ismerkedni, mert hozzácsapódsz pár helyihez és 2 napnyi ingyen túra megvan, és igazából így lehet legjobban felfedezni egy országot.

2022. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, de nem olyan kényelmes ha mindig lesni kell a cuccaidat. Mondjuk zsúfolt strandokra amúgy se megyek, meg a fontos cuccaimnak van ilyen vízitatyó ami nem ázik be, de nem tudok önfeledten órákat snorkelezni úgy hogy a cuccaim a parton vannak még ha nincs is benne semmi fontos.
2022. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!