Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen (méretű) bőröndöt...

Milyen (méretű) bőröndöt érdemes venni, ha az ország másik felébe, vagy külföldre költözik az ember?

Figyelt kérdés

Ha utazok, akkor kb. az biztos, hogy nem a repülőt fogom választani, hanem a vonatot-buszt, oscart, stb-t.

A bőröndöt nem használnám mondjuk havi 1szer, hanem csak évi 1-2szer. Emellett nem szeretnék 60-200 ezres bőröndöt venni. Úgy 30-40 ezer forint a maximum, amit erre tudnék szánni.


Nincs sok dolgom (pl. nincs hajszárító, tepsi), viszont van jó pár olyan tárgyam, amiktől nem akarok megválni és ezek a tárgyak nem pótolhatóak. (emlékek) Ezek összterjedelme kb 40x30x20 dobozt tesz ki.


Ezen felül, ha nem is akarok túlságosan sok ruhát vinni, akkor is kell váltóruha, stb. Amiért nem xs-es a méretem, így a ruhák nagysága is nagyobb,főleg, ha téli ruhákról van szó.

Kaját is vinnék, mert hát nem azzal kezdeném, hogy tök éhesen mennék bevásárolni, főleg nem külföldön.


Ha költözök, akkor lenne egy bőrönd, egy hátizsák, vagy két kis kézitáska.


2022. aug. 11. 17:40
 1/2 L.. István ***** válasza:
100%
Vehetsz akár egy gurulós hátizsákot is.
2022. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amibe bele férnek a szukseges dolgai. Én anno egy 55cm boronddel költöztem.
2022. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!