Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaraláson mennyit költesz?

Nyaraláson mennyit költesz?

Figyelt kérdés
Ha nyaralni vagytok kb napi mennyi megy el költőpénzként? Minden nap étteremben eszel, esetleg megoldod olcsóbban? Mennyire vásárolsz szuveníreket?
2023. márc. 20. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét Tenerife került 220 ezerbe. Két főre összesen, repjeggyel, szállásal, kajával és busszal.
2023. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem sokat költöttél ott gondolom, erre irányult a kérdés :)
2023. márc. 21. 07:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kicsit jobban elengedi magát az ember, elvégre hadd érezze már jól magát nyaralás közben. Persze van egy határ, értelmetlen pénzszórást nem szoktunk rendezni.

Konkrétumot nem tudok mondani, inkáb úgy, hogy nyaraláskor simán veszek egy fagyit, pizzát, stb ha megkívánom, de amúgy nem biztos, főleg ha van otthon is kaja.

Ajándékozásnak én semmi értelmét nem látom, csak foglalja a helyet az a sok vacak, de az asszony mindig szokott hozni valami mütyürt még a rokonoknak is.

2023. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Magyarország: napi 10000 szállással 1 személyre.

Külföld: 15000

Szufenír csak nagyon ritkán, de az kb 2000-6000ft

2023. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát olyan napi 30-60 ezerig.

Volt, hogy egy nap csak egy 5 ezret költöttem el másnap pedig 80 ezret

2023. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nekunk most a szallas pont kb 200 ezer a balcsira, mi nem tervezunk ettermezni folyton hanem viszunk inni is meg gyorsan elkeszihetheto eteleket... neha egy ket pizza belefer de szerintem csak azok koltenek kajara sokat ahol olcso a szallas is vagy ugy az egesz hely olcso
2023. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!