Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országot ajánlanátok...

Melyik országot ajánlanátok költözésre ha ezek a tényezők fontosak a döntés szempontjából?

Figyelt kérdés

Mikor Spanyolországban, Olaszországban, Horvátországban jártam, úgy éreztem na itt szívesen élnék, viszont amiket hallottam azok alapján ezekben az országokban sem lehet jobban megélni mint itthon.

Ha szeretnék egy cukrászdát nyitni (persze valamennyi pénzem már megvan rá + ezt még nem mostanában terveztem) melyik ország lenne erre a megfelelő, ahol jól menne + jobb az időjáràs mint itthon, van tenger, és jobban meg lehet élni.

Lehet hülye kérdés de aki jártasabb ezekben a témákban kíváncsi lennék a véleményére:)



2023. márc. 25. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék meggazdagodni se semmi ilyesmi, ha egy ilyen helyen élhetnék amit leírtam, lenne egy kis cukrászdám ami jól megy, akár egy albérletem én többre nem vágynék ez magában már annyira feltöltene. Ha csak ennyire meg tudnék élni ott ahova költözöm az már nekem jó :) így nézzétek kérlek a kérdést
2023. márc. 26. 00:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelven, illetve nyelveken beszélsz folyékonyan, magas szinten?

Csak annyi alapján, amit leírtál, Dél-Európán belül bárhol el tudsz lenni, hiszen az általad említett országokban is jól meg lehet élni, ha jól el tudsz helyezkedni (személyes tapasztalat, lévén, hogy Olaszországban élek).

2023. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Amelyik orszag nyelvet beszeled. Ha pl. csak magyarul beszelsz, akkor Olaszorszagban is bukta az eleted, foleg, ha barmilyen uzletet akarsz nyitni.
2023. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország és Olaszország gazdagabb részei vagy valamelyik drágább görög sziget működhet, de utóbbiak extrém szezonálisak.
2023. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamelyik Kanari sziget (Spanyolorszag), mivel ott egesz evben van turizmus, ami a cukraszda miatt fontos, az idö kiegyensulyozott, egesz jo, kb. 20-22 C meleg egesz evben, nyaron kicsit melegebb, de megsem olyan meleg, mint Magyarorszagon.
2023. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Tenerife. Egész évben jó idő van, így mindig vannak turistak is. Én biztos oda mennék :)
2023. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!