Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kicsit izgalmasabb nászút úticél?

Kicsit izgalmasabb nászút úticél?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk és utána szeretnénk nászútra menni, de az úticél még nincs eldöntve.

Európa vagy európa közeli hely lenne a cél elsősorban, de a szokásos országok kilőve: olasz, spanyol, horvát, ausztria, görög, ezekben már jártunk, szeretnénk kicsit extrábbat, olyan szempontból hogy nem egy tipikus nyaralós országba/városba szeretnénk, amit már mindenki kívülről fúj, mint pl London, Zakhyntos stb.


Van valami jó ötlete valakinek, szívesen olvasom ki merre járt már, nem feltétlenül nászút miatt. :)


2023. ápr. 11. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Azori-szigetek
2023. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Skóciai körutazás

Gran Canaria

Florida


Nem feltétlenül ebben a sorrendben

2023. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Marokkót ajánlom, kifejezetten hangulatos (fűszerek, illatok, színek) és nagyon szeretik a nászutas párokat.


Ha bírjátok az óceáni éghajlatot, akkor Skóciát én is ajánlom, ha vevők vagytok a várokra, kastélyokra, esetleg érdekelnek a "kísértettörténetek" ebből is lehet egy nem szokványos és izgalmas nászútat csinálni.

2023. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem minden országban van nem tipikus nyaralóhely. Pl. ne tengerpartit válasszatok, vagy ne a fővárosokat és tipikus látnivalóikat.

Pl. Skandináv kirándulás. Ott nem a városok az érdekesek, hanem a természet. Vagy Erdélyi út.

Most szívesen mennék Tirolba, nagyon tetszik a táj, természet.

2023. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 BeefEater ***** válasza:
80%

Nem mondtad, hogy mit szerettek csinálni, így egy kicsit nehéz.

Angliában például bérelhettek egy hajót a csatornákon (előképzettség nem szükséges) egy hétre.

Izlandon még nem voltam, de érdekes úti célnak tűnik.

Több embertől hallottam már, hogy mennyire szeretnek visszajárni a Dél-afrikai Köztársaságba.

Esetleg Kuba?

2023. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Norvégia jutott eszembe, akár egész fel, a sarkvidéken túlra. Viszont Norvégiához kicsit mélyebbre kell a zsebbe nyúlni sajnos...

Meg az, hogy izgalmasabb az így elég tág. Nekem mondjuk nagyon tetszene Lengyelországban egy magas-tátrai többnapos túra, másnak meg nem.

2023. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
49%

Közelebbiek:

-Izland

-Kanári-szigetek



Messzebb:

-afrikai szafari (az "igazi" Afrikában, helyi vezetővel, pl. Masai Mara, Serengeti)

-Új-Zéland

-Japán

2023. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Ne javasoljatok már Floridát, Kubát meg Japánt, mert azok nem Európához közeliek:D

Kérdező, én Skandináviát ajánlom, gyönyörű természet és kisvárosok várnak. Dánia, Svédország, meg a környéken Finnország is csodás. Ha meg valami melegebb helyre, strandolásra vágytok, akkor Portugália, Ciprus is izgalmasak lehetnek, de Marokkó is szuper ötlet.

2023. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
94%
Albánia.
2023. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Szomália. Garantáltan izgalmas lesz.
2023. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!