Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Élteted legrosszabb osztálykir...

Élteted legrosszabb osztálykirándulása? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Nekem ma volt csak azért.

2023. jún. 2. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kirándulás volt, hanem tábor. Egy tanulmányi versenyt nyertünk meg, aminek a “jutalma” egy fantasztikus 1 hetes táborozás volt 6. osztály végén, a nyáron. A táborban mi voltunk a legidősebbek a magunk 12 évével, a többi kb. 15 gyerek 8-9 éves volt.

A táborvezető 2 tanár nagy túrázó volt, ezért úgy gondolták számunkra is az lesz a legjobb, ha 1 héten keresztül reggeltől estig túrázunk a 30-35 fokban. Rajtuk kívül ennek sem a gyerekek, sem a többi kísérő tanár nem örült, de nem volt mese, menni kellett. Minden nap hulla fáradtak voltunk, egész nap panaszkodtunk és átkoztuk magunkat, hogy megnyertük azt a versenyt. Negyedik nap annyira kikészült mindenki, hogy a gyerekek fele és szerencsére a 2 táborvezető tanár is napszúrást kaptak és a kórházban töltötték az éjszakát. A közhangulatnak, illetve a felháborodott szülőknek köszönhetően ezután legalább volt még 2 nyugodt napunk…

2023. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeméttelep a legnagyobb téli hidegben (bár nyáron még büdösebb lett volna), miközben az osztály másik fele a szabadon választható iskolai kiránduláson volt RÓMÁBAN. Minket azért vittek el, hogy jaj hát ne üljünk és búslakodjunk az iskolapadban mi se, amíg a többiek szórakoznak. Mindezt olyan csillogó szemmel és lelkesedéssel jelentette be az ofő, mintha valami 5*-os szállodába szervezett volna utat.

Igen, nagyon klassz volt nézegetni a többiek képeit a Colosseumról meg Trevi kútjáról, mi meg cserébe mutattuk a naaagy közös csoportképet egy szemétkupac előtt mosolyogva.

Na de kövi évben már elmentem Rómába én is. :) Ott egyébként életem egyik legmocskosabb, undorítóbb szállása volt, plafonig penészes falak, rozsdás kád, csövek, csapok, pókhálók ja és télen nem ment a fűtés a szobánkban, szóval csak azért vettem kint egy extra vastag pulcsit, hogy ne fagyjak meg az ágyban.

Ezt már csak az übereli, mikor utolsó évben kint volt az osztály nagy része Prágában, nem sokkal utána páran egy II. vh-s történelmi versenyen nyertek egy tanulmányi kirándulást Krakkóba, Auschwitzba, és mindkét alkalommal a csoport nagyja ágyi poloskával jött haza. Volt egy lány, aki mindkét úton részt vett és mindkétszer összeszedte, szegénynek hónapokkal később is látszódtak a bőrén a csípések nyomai. Na akkor már inkább a penészes szállás és a szeméttelep…

2023. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem én nekem brutál rossz nem volt max unalmas
2023. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szüleim túlféltettek lájtos eü. gondok miatt, és hazacibáltak mindenki szeme láttára, amikor nem értek el telefonon (elromlott).
márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!