Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az álom úti célod?

Mi az álom úti célod?

Figyelt kérdés

dec. 8. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem, hogy a top nekem Queensland, Ausztrália.

De szeretnék még Seychelle-szigetekre is menni óriásteknőst (meg persze gránitsziklákat 😀) nézni, meg például Guatemalában ellátogatni Tikalba.

dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Venezuela, Yemen, PNG, Mali
dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Japán, Mexikó és Etiópia, ebben a sorrendben.
dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Best of No 1 Alaska Fairbanks Yukon folyón exkluzív tutajos túra.

Canada Yukon territory Whitehorse és Dawson City.

Finnország Rovaniemi,Oulu.

Norvégia Thromso.

dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
78%
Nyírbéltek.
dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Peruba nagyon szeretnék eljutni. Egyelőre álom, de talán néhány év múlva összejön.
dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
35%
Costa Rica.
dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Amerikában a 66-os úton végigmenni. Gyerekkorom óta vágytam rá, már gyerekként is rengeteget olvastam róla. Egyszer kb 10-12 éve találtam egy cikket, amiben le volt írva az egész túra, pl 1. nap érkezés Chicagoba, 2. nap indulás, megnézni ezt meg ezt, szállás x helyen, 3. nap megnézni ezt meg ezt stb... azt sem tudom megmondani, hányszor olvastam el azt a cikket.

És tavaly párommal végre kijutottunk oda, 2 hét alatt végigmentünk rajta. Én pedig megkerestem ezt a régen olvasott cikket, és minden olyan helyet megnéztünk ami abban le volt írva (meg persze rengeteg mást is). Baromi jó érzés volt, életem legjobb élménye!

Azóta mégjobban beleszerettem/tünk Amerikába, idén is ott nyaraltunk, és jövőre is oda megyünk.

Egyébként Bali az a hely ami még vonz, azt egyszer szívesen megnézném.

dec. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%

Előző vagyok. Egy dolog még eszembe jutott. Bár ez nem tudom mennyire mondható "nyaralásnak".

Nagyon szeretek egy bizonyos sportágat, ami itthon sajnos kevésbé ismert. Mindig nézem a versenyeket az eurosporton amikor csak tudom (néha még munka közben is meg van nyitva a telefonomon az eurosport applikáció, még szerencse hogy egyedül vagyok az irodában :D ).

És természetesen a vb a kedvencem, azt a két és fél hetet ugyanugy várom minden évben mint mondjuk a karácsonyt. Ezt is már gyerekként tervezgettem, hogy milyen jó lenne egyszer kijutni a vb-re, és az egészet végignézni. Nos, ha az egészre nem is, de jövőre megyünk az első 5 napra (Angliában van). Így ezzel is egy nagyon régi vágyam teljesül majd.

26/N

dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
40%
Kanada és Alaszka.
dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!