Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az álom úti célod?

Mi az álom úti célod?

Figyelt kérdés

dec. 8. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ország lehet érdekes és szép, függetlenül a politikai helyzettől, és ez eléggé szubjektív is. Valaki ki sem tenné a lábát Európából, más pedig szívesen elkölt egy halom pénzt arra, hogy mondjuk átevezze valamelyik óceánt. Egész Nyugat-Afrika marha érdekes lehet: Szahara, ókori emlékek stb. Persze veszélyes, ahogy szinte egész Afrika, de kinek mi a célja...
dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Számomra érdekes az is, hogy alig alig akadt valaki, aki - a kérdésnek megfelelően - egy úti célt nevezett meg, ellenben felsorolta a fél világot :)

Igen, rengeteg szép hely van, míg az én álom úti célom Új-Zéland.

dec. 15. 15:33
 23/33 anonim ***** válasza:
41%
#18 vagyok. Bár csak az én álmom volt reális és meg is valósítottam, mégis lepontoztatok. Backuphatjátok! :D
dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23 (18)!

1. Az álomnak egyáltalán nem kell reálisnak lenni. Ezt azért remélem vágod :)

2. Az álom (úti)cél addig marad az, míg meg nem valósítod...

Nekem is volt álmom sok hely, de ahová már eljutottam, az átkerült az "emlék" kategóriába. Ezt tényleg magyarázni kell? :)

3. Én nem pontoztalak le, így be sem k... 😀


#1

dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
20-s sajnos Mali pont ezert marad meg jo darabig alom uticel. Amugy ott elnek a Dogon-ok, okey szerentem megnezni.
dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

#18 vagyok.

A konyhát lepontoztátok, pedig az legalább reális cél volt, szemben a többi nagyjából lehetetlennel. Meg is valósult. :)

dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
43%
még viszonylag fiatal vagyok, remélem időben vége lesz a két idegbeteg óvodás péniszméregető versenyének, és láthatom még Moszkvát és Szentpétervárt. amikor azt se tudtam még hogy van olyan dolog a világon, hogy külföld, ráböktem valami dobozon anyámnak a hagymakupolákra, hogy "oda akarok!", és azóta tart a szerelem.
dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22%

#27

Remélem addigra mire felnősz, több eszed lesz, mint hogy egy orosz agressziót, ami eddig több mint negyedmillió, túlnyomórészt fiatal ember halálával, több százezer sebesülttel, nyolcmillió menekülttel és a világ gazdasági egyensúlyvesztésével járt, "két idegbeteg óvodás péniszméregető versenyének" nevezzed. Minimum elnézést kell kérned az ostoba bejegyzésedért!

dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#28, szabad kérnem, hogy maradjunk a kérdés témájánál? Köszönöm!
dec. 18. 10:55
 30/33 anonim ***** válasza:
40%
nem, huszonnyolcast nem szabad megkérni, mert a világon egyetlenegy igazság van, és az biztos csak az övé lehet. hagyd békén, előrehaladott kisistenség-komplexus.
dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!