Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az álom úti célod?

Mi az álom úti célod?

Figyelt kérdés

dec. 8. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Oroszország, Brazília, Üzbegisztán, Ausztrália
dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Angel-vízesés Venezuelában
dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nekem talán az Antraktiszon kirándulni/túrázni. De ha igazán gazdag lennék, akkor partra szállni valahol az Antarktiszon, és onnan gyalog vagy kutyás szánnal elmenni a déli sarkra.
dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

Kambodzsa Kína Hongkong japán Indonézia Bali új zeland Maldív-szigetek Seychelles Egyiptom húsvét szigetek antarktisz Bolívia Costa rica Utah Arizona Kanada bora bora Tahiti


És mivel beteg vagyok semmi nem jön össze ebből.... szóval maradok a kép nézegetésnél

dec. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
19%
Világ körüli út,kelet felé kezdeném.
dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%
Fjordok Norvégiában, egyiptomi piramisok, Feröer-szigetek, Izland, New York, Izrael, Új-Zéland, Japán, Marokkó és még sorolhatnám.
dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

Az álom úticélom egy fehérhomokos pálmafás part volt, amit idén áprilisban meg is valósítottunk.


Most nem tudom, hogy mi lenne még, talán a Karib-tenger vidékei, vagy Hawaii, vagy Seychelle-szigetek, vagy Machu Picchu.

dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%
A konyha. Baromi jó csécsi szalonnát vettem reggel a piacon, meg friss, puha kenyeret, lila hagymát. Már alig várom, hogy induljak.
dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%
Costa Rica, Guatemala, Ecuador, Izland, Mongólia, Namíbia,USA, Ausztrália, Srí Lanka, Indonézia
dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Sanchisbox ***** válasza:
20%
#2 Mali? Azt ott mit szeretnél megnézni? Főleg most, hogy bepuccsoltak rendesen, s szépen beledőlnek az iszlám állam karjaiba?
dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!