Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eszterle Ferenc hivatásos...

Prométeum kérdése:

Eszterle Ferenc hivatásos turista tényleg segít az embereknek utazni,világot látni?vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés

[link]


Szimpatikus az ajánlata,csak nekem túl szép hogy igaz legyen kategória.



#utazás #Eszterle Ferenc #hivatásos turista #vikágjárás
márc. 30. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez 100% hogy valami MLM-es szarság. A hülyék hiszik el az ilyesmiket.
márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam néhány bejegyzését és néhány véleményt. Nem tudom, közszereplőnek számít-e, nem akarok bíróságra járni. Azt hiszem, ezzel elmondtam mindent.
márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wishen rendelt Szabó Péter.
márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg segít elkölteni a pénzedet. 😁
ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaki összefoglalná, hogy mit ígér/árul? Én végigfutottam a posztjain, meg egy videójába belenéztem, de nem derült ki számomra, hogy miről is szól az üzleti ajánlata. Enélkül meg nem lehet eldönteni, hogy vajon lehet-e benne bármi, vagy nyilvánvaló kamuval házal.


Annyit láttam, hogy azt ígéri, segíteni tudd, hogy el tudj utazni helyekre és sejtem, hogy nem csak az utazás szervezésben akar segíteni, hanem a hozzá szükséges anyagi háttér megteremtésében is, de ennél több nem jött át nekem, pedig a sztori kulcsa ez.


Az utazási része viszonylag egyszerű, meg az is, hogy abban tudnak segíteni. Elég sok világutazó van, akik digitális nomádként élnek és ilyen-olyan formában árulják a tudásukat azoknak, akik kíváncsiak, hogyan tudnának ők is többet utazni. Ezek közt a tanácsok közt még sok hasznos is lehet, főleg annak, akinek kevés/nincs saját tapasztalata és minden tanács jól jön hozzá.


Pénzügyi tudatossági, meggazdagodási tanácsokat is sokan adnak (ingyen is, meg különféle konstrukciókban pénzért is). Ezek közt nagyon sok hasznos forrás is van, amik alap ismereteket, hasznos szokásokat, tudást adnak át és megfontoltságra szoktatnak, hogy a pénzeddel tudatosan, felelősségteljesen bánj és többet tudj belőle csinálni különféle befektetések és tudatos gazdasági tevékenységek révén.


Aki viszont tudást, tanulást, munkát és lemondást nem igénylő egyszerű TITKOT árul, amit gondolkodás nélkül csak csinálni kell és egycsapásra meggazdagszol, az általában be akar csapni. Kockázat, munka és tudás nélkül nincs meggazdagodás. Aki ilyet akar elhitetni veled, az csaló.


Ami gyanús ebben a fickóban, hogy túlságosan hangsúlyozza a gondtalan és végtelen utazását, túlságosan hangsúlyozza az általa nyújtott segítség jelentőségét, miközben túl keveset árul el róla, hogy mi is az, amit kínál.

ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért titokzatoskodik, mert nem szeretne bizonyítékokat szolgáltatni az adóhatóságnak, rendőrségnek.
ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!