Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért szemét légitársaság a...

Miért szemét légitársaság a Wizzair? Vannak hasonló tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Wizzairrel utaztam a múltkor és 1 cm-re meghaladta a táskám mérete a kihelyezett mérőt, jelzem a Wizzair honlapján leírt feltételeknek megfelel, hiszen lemértem utazás előtt itthon. 40 eurómba került így hazafele az utazás...juj de mérges voltam. Olcsó húsnak, híg a leve.
2010. dec. 19. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nem történt olyan régen ez a dolog akár most is reklamálhatsz..még nem késő...

Nem itt kell szidni senkit,hanem lépni kell,ha ennyire biztos vagy magadban..

(egyébként nem kedvelem a wizzair járatokat,de hát aránylag ez a legolcsóbb,így ez van)

2010. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Természetesen elküldtem a panaszlevelet nekik, várom a választ azóta. Majd megérkezik egyszer...remélem. Akkor majd elmesélem mit írtak.
2010. dec. 19. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben, helyszínen jegyzőkönyv, vagy kihisztizni hogy hozzanak egy másik mérőszalagot, mert te igenis lemérted otthon.


Jó mondjuk nekem mentalitásomból adódik, hogy mindenre rá tudom venni az embereket. Kis cukorfalat kiscsajnak tűnök, csak aztán ne akarják megismerkedni az érvelési technikáimmal és azok fokozatait.

2010. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az otthon használatos mérőszalag az ugye nem hitelesített mérőeszköz. Tehát simán lehet, hogy te lemérted teszem azt 10centinek, közeben meg 11...
2010. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 vezerdinka ***** válasza:
akkor nem wizzair-rel kell menni, hanem olyan légitársasággal, ami a samsonite táskád méretének megfelelő;) én wizzair-rel utaztam múltkor és szerintem igaza van annak, aki ezt írta: "inkább egy kicsivel könnyebb és inkább kicsivel kisebb legyen". Nekem semmi bajom nem volt vele, ettől még nem "szemét" a légitársaság, ez egy szabály. Van másik légitársaság, nem fognak egy ember miatt változtatni a szabályokon, ezt te sem gondolhatod komolyan:)
2010. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a Wizzair. Én is utaztam velük, előtte méricskéltünk rendesen. Én Pisa-ból jöttem haza. Az ellenőrzés nagyon laza volt, volt olyan, aki bőröndöt vitt fel kézipoggyásznak. Én azért nem használtam az enyémet, mert a kerekei és fogantyúja miatt nagyobb volt pár centivel. Aztán a repülőn meg szembe találkoztam ilyenekkel....

Na mindegy. Van ilyen. Természetesen sosem lehet tudni...


Mi a helyzet a panaszleveleddel?? Történt valami?????

2011. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy törölték a járatomat, amire jegyet vettem egy hónapja, hogy elfelejtettek értesíteni róla. Teljesen véletlenül tudtam meg, hogy nem indítják a járatokat. Most hogy már csak 3 hét van a tervezett utazásig, vehetek a malévnál jegyet, ami meg jól felment időközben. A pénzem visszautalására igéretet tettek. Először utaztam volna a wizzairrel, de többet nem is próbálkozom.
2011. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!