Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félek a hajóúttól! Megnyugtatn...

Félek a hajóúttól! Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva részt veszek egy 7 éjszakás hajóúton. A helyzet az, hogy nagyon félek tőle... Félek, hogy elsüllyed a hajó vagy történik bármi más baleset. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mármint történt már veletek bármi katasztrófa hajóút közben? Megnyugtatnátok kérlek, hogy erre nagyon kicsi az esély? Hogy zajlik az emberek mentőcsónakba juttatása? Mindenkinek elég mentőcsónak van a hajón, ugye? Mentőmellény? Vészhelyzet esetén rögtön jön a segítség? Tippek, hogy mit tegyek, hogy megmeneküljek?

(Bocsánat, lehet, hogy valami pszichológiás topikba kellett volna feltennem a kérdést, de úgy érzem, hogy ide azért mégis csak jobban illik.)



2012. júl. 31. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú de jó:DD

Én imádom a hajókat, nekem a repülőgép-démonjaimat kellett leküzdenem:)

Én is szívesen elmennék egy ilyen északi-tengeri hajóútra...

2012. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!