Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazhatnánk nyaralni,...

Hova utazhatnánk nyaralni, babával, ami olcsóra jönne ki?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy férjemmel kicsit elegünk van, hogy alig mozdulunk ki, s régen voltunk utazni is külföldön, vagy érdekesebb helyen. Anyagilag sajnos rosszul állunk, tehát valami olcsó megoldás kellene :S

Nincsen ötletem sajnos. Ja, és ilyenek hogy stoppolunk, stb., nem jön szóba, mert egy másfél éves babával megyünk, tehát hozzá is igazodni kell.


2013. febr. 27. 21:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit tudnátok rászánni? Van autótok?
2013. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzből, és merre laktok?
2013. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Autónk nincs, de esetleg- nagyon nehezen- tudnánk kölcsön szerezni. Pénz: fogalmam sincs mennyit tudnánk összegyűjteni rá, tényleg valami elég minimálisból kellene kijönni- tehát ilyenek, hogy wellness hétvége, többcsillagos szálloda, nem jönnek szóba
2013. febr. 27. 21:30
 4/27 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakunk.
2013. febr. 27. 21:31
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán külföldben vagy belföldben gondolkodtok?

Balcsira le lehet menni úgy is, hogy nem alszotok ott (nyilván nyáron érdemes), vannak szabad strandok. "Csak" az útiköltség lenne tetemesebb kiadás.


Külföld pl. Bécs? Kis séta, városnézés...


Gyereket nem lehet nagyszülőkre hagyni, hogy ketten tudjatok menni?

2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Budapesthez legközelebb talán a Balatonaliga van.

Egy napra a vonat 2200Ft oda/Fő.

Strand belépő fenőt 700Ft gyerek ingyenes.

2013. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
84%
hát én pedig nem zárnám ki a wellnes 7végét(15-25ezerből baromi jók vannak)Kuponos oldalakon nézelődtél már?pl. www.qponverzum.hu itt össze van gyűjtve minden ajánlat..
2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Soltvadkert. Béreljetek ki (akár valami baráti házaspárral) egy (akár több szobás) kis nyaralót pár utcányira a tótól.


Láttam pl. hirdetést, hogy 2700 fejenként, most nem tudom lehet van olcsóbb is, de szerintem ez nem sok ennél olcsóbban másfél évesnek is megfelelően komfortosan nem sok egyéb van.


Mi jártunk oda kisgyerekekkel, jó volt nagyon, bár amelyik nyaralóban mi voltunk, annak ismertük a tulaját, de ők már eladták azóta.


Itt főzhetsz te, annál olcsóbb nem sok van.


Nincs extra strand meg ilyenek, de hát ahol van, ott meg aztán a belépő megfizethetetlen. Ráadásul mondom nem tudom most hogy megy, de nekünk ami nyaralóban voltunk amellé adták a "strandbérletet" és nem kellett jegyet vennünk oda se.

2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, ja most néztem, hogy Pest megye. Hát akkor nem tudom.
2013. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Bobóországot minden gyerek garantáltan imádja, és az áraik is barátságosak szerintem, mert nagyon sok mindent magában foglal ( [link]

2013. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!