Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet? (KÉP)

Figyelt kérdés

Igazából nincs kép, de kíváncsi vagyok mit szóltok ehhez :D


Azt találtam ki, hogy holnap összepakolok egy hátizsáknyi túlélőcsomagot és elindulok délelőtt a közeli erdőbe.

Majd megyek tovább a várossal ellentétes irányba, ahol még sosem jártam és nem is tudom mi van arra.

Egy irányba fogok haladni folyamatosan, mindaddig, amíg már fogalmam sem lesz, hogy hol vagyok :D


Ha estig se találok haza, akkor egy fára felmászok és ott pihenek, reggel meg hazapróbálok jutni. De nem kérek mobilos segítséget, bár lesz nálam vészhelyzet esetére.


Őrültség? :D



2013. szept. 5. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim válasza:
Ja mint amikor JB betép a varázsgombától az erőben a tendicious Dben mwhahaha XDD
2013. szept. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
Egyszer teljesen szétcsúszva vezettem vagy 60 km-t..reggel felébredtem az autóban és nem tudtam mit keresek egy másik városban..hejj,régi szép idők..
2013. szept. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim válasza:
Szemtelen Szörnyeteg = Heverő Hercegnő
2013. szept. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim válasza:
100%
szerintem ez nem lenne túl jó ötlet.. :/ sőt egyáltalán nem lenne az.
2013. szept. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 A kérdező kommentje:
Egyelőre ellene döntöttem. De majd még olvasgatok a témában, ha mégis belevágnék egy másik napon, kicsit felkészültebbnek kéne lennem.
2013. szept. 5. 11:20
 96/96 anonim válasza:
Én addig szoktam menni ameddig kellemes, és rendszerint a naplementével visszafordulok. Az éjszaka nem kellemes (és hosszú, hosszú, hosszú) az erdőben. Mondjuk mifelénk olyan probléma is fenn áll, hogy egy ideig lehet menni erdőben, de utána, ha tovább akarok menni, muszáj forgalmas aszfalt úton gyalogolni (vagy buszozni). Eltévedni nem nagyon lehet Magyarországon.
2013. szept. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!