Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet? (KÉP)

Figyelt kérdés

Igazából nincs kép, de kíváncsi vagyok mit szóltok ehhez :D


Azt találtam ki, hogy holnap összepakolok egy hátizsáknyi túlélőcsomagot és elindulok délelőtt a közeli erdőbe.

Majd megyek tovább a várossal ellentétes irányba, ahol még sosem jártam és nem is tudom mi van arra.

Egy irányba fogok haladni folyamatosan, mindaddig, amíg már fogalmam sem lesz, hogy hol vagyok :D


Ha estig se találok haza, akkor egy fára felmászok és ott pihenek, reggel meg hazapróbálok jutni. De nem kérek mobilos segítséget, bár lesz nálam vészhelyzet esetére.


Őrültség? :D



2013. szept. 5. 00:43
 51/96 anonim válasza:

Akkor már inkább a 127 óra.

Az is durva film.

2013. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 A kérdező kommentje:
A lámák aranyosak :D
2013. szept. 5. 01:06
 53/96 anonim válasza:
Milyen nap van ma?
2013. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim válasza:
A 127 óra jó film! Ő legalább túlélte.
2013. szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:
Csütörtök, ma jönnek a kukások.
2013. szept. 5. 01:07
 56/96 anonim válasza:

Én se becsüllek le. :) Bízom benne legalábbis is, hogy tudsz sétálni csonttörés nélkül. :D

Mondjuk ezt veheted akár csak hangosan gondolkozásnak is. Most beleültetted a bogarat a fülembe, szóval lehet, hogyha leesik a hó, akkor én is megkísérlek egy ilyen túrát. Mondjuk én a magam 95 kilóját lehet nem vonszolnám fel egy fára, de az már más kérdés. :D

2013. szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim válasza:

Chris is túlélte volna, ha nem hibázza el a növényhatározóban a mérges növényt...nem meghalni akart ő. Csak elvonulni az ostoba emberek elől, amik akár itt is, de a való életben körbe veszik az embert :)


44- az a film nagy. Meg még a Gran Torino is, az Eastwood filmek, az amiket rendezett...

2013. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim válasza:
hatvan
2013. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim válasza:
Pont ezért szoktam hegyikerékpározni. Csak én vagyok és a természet, néha haverok. 30km-re lakok Budapesttől, már többször találkoztam vaddisznókkal úgyhogy vigyázz velük. Van, hogy megijednek, de van, hogy nem. Az utóbbi a rosszabb eset. Mindenképpen szólj valakinek, hogy merre fogsz menni, ha nagyjából tudod illetve gps vagy okostelefon nélkül el se indulj. Elég könnyen el lehet tévedni, ezt tapasztalatból írom, néha még gps segítségével is nehéz tájékozódni, mert a műholdas képen nem látszik minden út. Először mindenképpen azt javasolnám, hogy ne egyedül menj. A fáról meg este leesel és elég kényelmetlen, úgyhogy nem túl jó ötlet. A hűtőtáskát és a 2 napra elegendő vizet komolyan gondoltad? Ennyi cuccal nem tudsz gyalogolgatni 2 napig. Hol laksz? Hány éves vagy?
2013. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!