Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet? (KÉP)

Figyelt kérdés

Igazából nincs kép, de kíváncsi vagyok mit szóltok ehhez :D


Azt találtam ki, hogy holnap összepakolok egy hátizsáknyi túlélőcsomagot és elindulok délelőtt a közeli erdőbe.

Majd megyek tovább a várossal ellentétes irányba, ahol még sosem jártam és nem is tudom mi van arra.

Egy irányba fogok haladni folyamatosan, mindaddig, amíg már fogalmam sem lesz, hogy hol vagyok :D


Ha estig se találok haza, akkor egy fára felmászok és ott pihenek, reggel meg hazapróbálok jutni. De nem kérek mobilos segítséget, bár lesz nálam vészhelyzet esetére.


Őrültség? :D



2013. szept. 5. 00:43
 71/96 A kérdező kommentje:

Van nekem minden bajom, de nem azért mennék erre. Csak úgy voltam vele, hogy a mai napot azzal fogom tölteni, hogy az ágyban döglök egész nap. Aztán kaptam egy tanácsot, hogy csináljak valami izgit. Kiránduljak pl.


Ebből kitaláltam ezt az eltévedős dolgot, mert így izgalmasabb. Ha az ismert részig mennék csak, pl. oda, ahol felszoktam mászni egy fára az erdő közelebbi felén, abban nincs semmi különleges és most értelmetlennek tűnik.



66-os: A vadkan a legkisebb aggodalmam, de még átgondolom.


67-es: Északnak kell mennem pontosan és odatalálok. Ha az iránytűt követem nem tévedhetek el. Olyan kétlem, hogy nagyon lenne, hogy kerülnöm kéne. Valahol mindig át lehet jutni.


68-as: Annyira azért nem hiszem, hogy hideg lenne. Eddig legalább nem volt. 10 fok tuti nem.

2013. szept. 5. 01:23
 72/96 anonim válasza:

Előrejelzés: csütörtök

Az ország nagy részén kevés felhő, sok napsütés várható, de a Nyugat-Dunántúlon több lehet a felhő, ott egy-egy zápor is kialakulhat. Gyenge vagy mérsékelt marad a légáramlás. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 5, 10, de a felhősebb Nyugat-Dunántúlon 10, 15 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 21, 26 fok között várható.

2013. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 A kérdező kommentje:

Most azon gondolkodom, hogy annak ellenére, hogy ilyen határozott vagyok, mi van ha mégsem lenne mázlim és tényleg meghalnék :o


Még elég korai lenne... hmmm.

2013. szept. 5. 01:29
 74/96 anonim ***** válasza:
Vigyél egy srácot akivel szexelhetsz akkor tuti nem hűlsz ki és talán a túra is izgi lesz.
2013. szept. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim válasza:
*lányt
2013. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim válasza:
Pontosan hol laksz? Esetleg google maps-en be tudod jelölni az erdőt? Nem tudom, hogy ti mit neveztek erdőnek, de igenis el lehet tévedni nem is nehezen és nem tudsz egyenesen menni. A telefon iránytűjére pedig nem hagyatkoznék.
2013. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 A kérdező kommentje:
Úgy lenne az igazi, 76-os... de arra most nincs lehetőség. Bár szívesen mennék vele ilyen eltévedős túrára. Biztos jobb lenne, mint egyedül.
2013. szept. 5. 01:31
 78/96 A kérdező kommentje:

Nem linkelem be az erdőt, mert túl közel van a kisváros ahol lakom. De az a része, amit ismerek eléggé kihalt már... sok fát kivágtak, meg elkorhadtak. Azt nem tudom, hogy feljebb mi a helyzet, de úgy rémlik, hogy sokkal lombosabb és nagyobb fák vannak arrafelé.


Beugrott, hogy régebben kirándultunk párszor hasonló úton, ami itt van a közelben egy ilyen túrahely, táborhellyel meg minden. Szinte ugyan oda mennék, csak kicsivel nyugatabbra.

2013. szept. 5. 01:33
 79/96 anonim válasza:

Csak egyet ígérj meg!

Hogy vigyázz magadra?

Nem!

Hanem,hogy bármi is történik,én rendezhetem meg a filmet,ami bemutatja :D

2013. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
Én egyszer eltévedtem és 9 órát gyalogoltam mire "civilizációt" találtam,nem tünt akkor valami jó mókának.
2013. szept. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!