Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 8 általánossal, elég jó angol...

8 általánossal, elég jó angol tudással külföldön bármelyik országban el lehet helyezkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, mindig is utáltam tanulni, de dolgozni szeretek. Fegyveres biztonságiőrnek fogok tanulni itt, azonban a mi nap rádöbbentem a dolgokra, és elnézést hogy ha valakit megsértek, de ez az ország borzadalmas. Nem biztonságos, és óriási válság van itt. Bárhol jobb lenne, csak ne itt legyek! Ausztráliára gondoltam, valahova amerikára, vagy Kanada, vagy london, svédország, ilyesmibe... Vannak itt tapasztalatok, hogy 8 általánossal mit lehet külföldön kezdeni? Egyszerűen nem bírom tovább ebben az országban!

2013. szept. 13. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy itt biztonsági őr lehess itt kell elvégezned egy képzést és levizsgázni.

Ez egyrészt nem olcsó, másrészt jó angol az alapban kell, harmadrészt meg nem 1-2 hét és ezalatt persze nem is dolgozhatsz őrként meg kidobóként.

2013. szept. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Eswatini, nem vicc!
2023. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!