Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik kiköltöztek külföldre,...

Akik kiköltöztek külföldre, azok leírnák hogy hova mentek, milyen ott?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek ott az emberek, mennyivel másabb mint itthon a környezet, szebb -e, tisztább -e, maguk a városok szebbek, jobbak -e, az utcák, az utak szebben, jobban vannak -e kialakítva, maguk a lakóházak többnyire milyenek?

Illetve összeségében mennyivel jobb az az ország, ahová kimentél, és mi inspirált arra hogy kimenjél oda (valószínűleg a magasabb bérek), és visszajönnél -e Magyarországra lakni? (ha esetleg itt is hasonló gazdasági helyzet lenne, és megfizetnék a munkádat)


2014. dec. 31. 02:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3 ev London, most 7 honap Becs utan azt mondom hogy eg es fold a kulonbseg Becs javara. Most nem akarok nagyon belemenni, nagyvonalakban, ami miatt elhetobb Becs:

-Sokkal olcsobb es jobb minosegu lakasok.

-Kb ugyanaz a fizetes, illetve itt meg van +2 honap fizu/ev.

-Szinte nincs kulturalis kulonbseg. -

Fenyevekkel kevesebb bevandorlo, foleg az EU-n kivulrol.

-Sokkal egyszerubb, igy surubb hazautazas.

-Szebb varos, utcak, hazak. Persze ez sajat velemeny, angliaban a tegla hazak szerintem rondak es unalmasak.

-Nem utolso sorban sokkal jobb idojaras. (Nem szakad non-stop az eso)

2015. jan. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

> mi inspirált arra hogy kimenjél oda (valószínűleg a magasabb bérek)


Én úgy jutottam ki Kanadába hogy egy vancouveri startupnak dolgoztam Interneten keresztül. Pénz az nem volt gond, sőt. Jogbiztonság, egészségügy, szeméyes biztonság. Írtam már a site-on: Erdős Virág verseit olvasd, Van Egy Ország, Na Most Akkor ( [link] Fábri Péter "Ti vagytok az én problémám", Napoleon Boulevard - Álmunkra vigyázz. Vigyázat, ez a négy együtt depressziót válthat ki.


> visszajönnél -e Magyarországra lakni


Nem túl valószínű. Most éppen itt vagyok látogatóban, tömegközlekedtem pár napja, lementem aluljáróba is, köszönöm szépen, egyszer elég volt, majd pár év múlva megnézem újra.

2015. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!