Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Na fiúk, ti ezt hogy oldanátok...

Na fiúk, ti ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, híresen rossz pakoló, ti viszont mindig megoldjátok egy hátizsákkal. 6 hétre utazok, dolgozni megyek és NEM lesz mosási lehetőségem. Nyugati országról van szó, hideg lesz, különösen éjszaka. Mit vinnétek? Hány nadrágot, hány hosszú ujjút, hány rövid ujjút, pulcsit? Segítsetek kérlek, nagyon praktikusan kéne pakolnom, hogy minden legyen, de ne szakadjon le se a bőrönd, se én.
2015. jún. 6. 21:09
1 2
 1/14 savanyújóska ***** válasza:

Olyan nincs, hogy 6 hétig nem mosol, akkor csap + Ariel, vagy nem tudom, de mosás nélkül nem lehet pakolni 6 hétre. Mosással én a következőket vinném minimálprogramba:


7-8 váltás alsónemű

7-8 pár zokni + harisnyák igény szerint

7-9 felső (5-7 hosszú ujjú, ha fázós vagy)

3-4 pulóver/kardigán/etc.

3 nadrág (munkába, utcára)

1 melegítő (otthoni)

1 pizsama (vagy valami, amiben tudod, hogy jól alszol 16 fokban is)

2-4 pár cipő

1 pár papucs

1 pár kesztyű

1-3 sapka (igény szerint)

1-2 sál (igény szerint)

(3-4 "otthoni" felső)

+egyéb ruhadarabok, amiket mindenképp napi szinten hordasz, de nem jutott eszembe

2015. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 savanyújóska ***** válasza:
Ui.: Nyilván a kisebbik szám a minimálprogram, de akkor elég spártai csaj vagy.:D Plusz nagyvárosban nyilvános mosodák is vannak.
2015. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nagy város és sátorban leszünk. A mosás még ok, de nem szárad meg. 1-1 fehérnemű még belefér, van remény, de pl. egy farmer, vagy egy pulcsi teljesen felejtős. Nem véletlenül írtam és hangsúlyoztam ki, hogy NEM tudok mosni. És éjszaka tavaly nem 16, hanem 6 fok volt. Most hogy mondod, tényleg spártai vagyok. :D
2015. jún. 6. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:

6 hétig mész sátorozni :O OMG

De legalább a hűvös friss levegőn kimegy a bűz a mosatlan ruháidból.

2015. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na igen, erre mondják, hogy valakinek büdös a munka, valakinek meg nem. Nekem nem. :)
2015. jún. 6. 22:22
 6/14 savanyújóska ***** válasza:
Akkor egy MELEG hálózsák és mellé egy melegítő simán belefér. És hidd el, idővel megszárad az is, hidd el, a kicsit nyirkos ruha is jobb, mint a 4 hete nem mosott ruha. (Ok, ha rendszeresen esik, akkor nem tudom, teregess a sátorban:D) Ugyanakkor nagyjából a mennyiségekkel sokkal többet nem játszanék így sem, ha tényleg nem mosol 6 hétig, akkor vagy ogre bőröndöd lesz, vagy csövesszagod, válassz.:D
2015. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezekkel kalkuláltam én is, csak 6 nadrágot viszek. A felsőkkel tudok spórolni, mert azt a munkák többségénél kapunk. Mindig óriás bőrönddel megyek, én nem tudom mások hogy ússzák meg kisebbel. Úgy tűnik idén se retiküllel fogok indulni. :)
2015. jún. 6. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, ha nem titok? :)
2015. jún. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem könnyű.


Nekem egy boxer ki tud tartani 3-4 napig, így a heti 2 boxert mondanám. De mivel te lány vagy, és mindig minden folyik ki belőletek, így ezt nem tudom. De gondolom nem a tanga fogja elvenni a sok helyet.


Vannak ezek a spéci hálózsákok, amik nagyon picire összehajthatók, nagyon könnyűek és nagyon melegek. Nekem van is egy ilyenem. Ez azért jó, mert ezekben egyébként akár meztelenül is lehet aludni, ergó nem kell alvós ruha is még pluszba.


Nem tudom milyen a meló, de gondolom nem baj ha büdös vagy, így a polo pulóvert sem kell cserélni minden nap. A farmert, munkanadrágot, stb egyébként sem szoktuk mosni minden héten.


Tehát a heti 2 tanga, 2 zokni, 2 póló elég kell hogy legyen. Nadrágból 1, esetleg 2. Pulóverből úgyszintén 1, esetleg 2. Plusz egy kabát.


Igazából ha nagyon minimálba tolod, akkor akár egy hátizsákba is simán be tudsz pakolni 6 heti cuccot. Csak elég undi leszel a végére, szex kizárt.


Plusz lehet kapni spéci ruha alá felvehető kezes lábas testmelegítőket is. Abban lehet aludni is, dolgozni is.


Szóval sima ügy.


Mondom igazából a bugyi, zokni, és a polo az amit cserélni kell 3-4 naponta. A többi cucc kibírja 6 hétig.

2015. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző nagyon rá van izgulva a tanga témára :D:D pró tipp: a lányok nem csak tangát hordanak
2015. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!