Kezdőoldal » Utazás » Európa » Belevágnátok a külföldi...

Belevágnátok a külföldi munkavállalásba egyedül?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy bele merjek e vágni egyedül. Van itt olyan,aki egyedül vágott bele? Mit kezdett hirtelen ?

Kicsit visszatart,hogy egyedül menjek,mert így nincs semmi segítségem. Van/volt valaki hasonló helyzetben ?


2015. márc. 27. 23:03
 1/8 anonim válasza:
60%
Nőként ne menj egyedül és szerintem férfiként is kétszer gondold át. Vannak kint ismerősök akikhez fordulhatnál gond esetén ?
2015. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Nem igazán van, És ez a gond.

2015. márc. 28. 01:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mi anno a párommal költöztünk ki, egyedül 100 hogy nem csináltam volna végig.
2015. márc. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En nokent egyedul vagtam neki. De nem a munkanelkulisegbe jottem ki, hanem egy munkakozvetito segitsegevel azonnal dolgozni kezdtem.

Ha gondolod, privatban meirorm a ceg nevet. Angol- es nemet nyelvterulerte is keresnek embereket, tobbfele munkara de kell kezdotoke.

2015. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a párommal jöttem ki, de egyedül is végig csinálnám. Sajnos ez nagy gond, hogy félnek, hogy egyedül nem boldogulnak. Pedig egyedül sem sokkal nehézebb, rádásul így nem kell kompromiszumot kötnöd. Teljesen magad döntöd el hová szeretnél menni, segítség vissza is üthet, átverhetnek, kihasználhatnak. Magadban bízz ha van jó alapod, nyelvtudás, szakma, tudod, hogy kell neten munkát keresni, akkor minden gond nélkül kitudsz jönni. Rádásul senkinek nem leszel az adósa.
2015. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bele. A nyáron akarok kezdeni. Egyedül, nőként, mert nincs más választásom. Minimális tartalékkal, ha nagy "gáz" van haza tudjak jönni.
2015. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül jöttem, mi a para? Igaz, nekem volt állásom amire kijöttem, máshogy Kanadába nemigen jutsz ki.
2015. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező,magyarul önállóságod = 0!!!Azaz ne menj sehova!!!
2015. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!