Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi pénz szükséges 1...

Mennyi pénz szükséges 1 hónapra Isztambulba?

Figyelt kérdés
Étel(nagyrészt főzni), tömegközlekedés,néhány program (bowling,biliárd, akármi:)
2016. jún. 3. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted az itt válaszolók tisztában vannak azzal, te mekkora lábon élsz?

Ha kellő alázattal, akkor tényleg olcsón kijöhetsz. Kb olyan árakkal, mint magyarországon.

Ha el vagy szállva, az isten pénze nem lesz elég.

2016. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nagyon fugg attol, hogy milyen szinvonalon szeretnel ott kint ellenni, mert tudok olyan helyet ahol 300 lira (30 ezer forint kb.) alatt nincs vacsora (per fo, persze), de anno nekem volt olyan is, hogy 10 lirabol elkajaltam egesz heten (mert muszaj volt :'D). Egyebkent osszessegeben nem mondanam draganak. Heti 150-200 lirabol mar eszel es szorakozol is siman (ha masra abszolut nem koltesz). Tomegkozlekedesre meg veszel egy Istanbulkartot, aztan annyi penzt toltesz ra amennyi epp kell, de egy ut vele valahogy 2,5 lira kornyeken van, de ha 5 oran belul utazol meg akkor a kovetkezo ut mar csak 1,85 lira, a kovetkezo 1,75 es igy tovabb 5.utig, ha jol emlekszem. Megkerdezhetem hogyhogy egy honap? Mit fogsz ott addig csinalni?:)
2016. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első: nem tudják,de nem is személyre szabott volt a kérdés,hanem általánosságba vett..ami nem luxus éttermet jelent,de nem is száraz kenyeret. Nyilván bárhol el lehet költeni bármennyit, de majd az én keretemhez igazítva növelem /próbálom csökkenteni ezt az összeget.


Második:

Köszönöm szépen, egyébként a barátom miatt mennék.És igen,megkérdezhetném tőle is ,hogy mennyit vigyek,csak most egyelőre tervezgetek, és egyáltalán nem biztos semmi és addig meg nem szeretném felhozni neki.:)

2016. jún. 3. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha barát barát a srác (úgy értem szerelmi) akkor teljesen felesleges a költségeken agyalnod, mert baromi nagy sértésnek venné, ha a barátnője akarná kifizetni a reggelit vagy a bowlingozást vagy akármit, és el sem fogadná :). Úgyhogy legyen nálad "vészpénz", de náluk írmagja sincsen meg ennek a felezésnek, mert megalázó a férfiaknak.
2016. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!