Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 10 órás úton mit tudok csinálni?

10 órás úton mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Ma este indulunk, szóval olvasás, keresztrejtvény fejtegetés ki van zárva.

Kocsiba aludni nem nagyon tudok (max. 5 órát). Társalogni meg elég nehéz lesz, mert 7en megyünk.

Gondoltam a zenehallgatásra, de 4 órán keresztül kicsit sok lenne...

Van még valami ötletetek?

13/l



2016. aug. 16. 09:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem 7en, hanem 6an megyünk... :D
2016. aug. 16. 09:12
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Kártyázás, zenehallgatás, játszás mobilon, újságolvasás, versírás
2016. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Biztos viszed magaddal a laptopodat/ipad vagy okos telefont. Ezeken lehet filmeket is nézni.

Egyébként az olvasás miért van kizárva? Művelődni, hasznosan eltölteni az időt túl gáz vagy mi?? Ha semmi sem jó akkor csak bámulj ki az ablakon és nézd a tájat..

2016. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Givin' Answers válasza:
90%
Éjszaka nem lehet olvasni 2-es.. Persze meg lehet világítani mobillal, de az nem az igazi, és elég kényelmetlen is.
2016. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Majd ha picit nagyobb és érettebb leszel, nem fogsz félni attól, hogy más emberekkel szóba elegyedhetsz. Lehet, még az az időszak is eljön, amikor meg fogod becsülni az utazást, azaz magát az utat.

Ezt most még nem érted, nem baj. A te korodban az a fontos, hogy tanulj sokat, tedd le a telefont, és igyekezz felnőni.

2016. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én zenét hallgatnék és gondolkodnék, az egy életen keresztül sem unalmas, persze mások vagyunk.

A tableten filmnézést sem tartom rossz ötletnek, de azt sem értem, a beszélgetés vagy csak mások remélhetőleg szórakoztató vagy informatív csevejének hallgatása miért van kizárva... Sokat utaztam tömegközlekedési eszközön állva, hering stílusban, sok opcióm nem volt, olyan jó dumákat hallottam :D S ahogy már írtam, gondolkodni mindig lehet. Néha, fáradtan nem megy, az az egyetlen eset, amikor ingerszegény környezetben unatkozom, máskor mindig lefoglalom magam vele.

2016. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Se laptopom, se tabletem nincsen, szóval filmeket se tudok nézni (a telefonom nem a legjobb a filmekhez). Igazából szívesen beszélgetnék, ha 6 emberből 2 nem lenne fiatalabb mint 5, apum ugye vezet, tesóm 16 éves és ő eléggé el van magának a telefonján és a mostoha anyummal meg elég ritkán találom meg a közös hangot....

És amúgy tudna nekem valaki valamilyen telefonra letötlhető játékot mondani?

2016. aug. 16. 12:21
 8/14 veterán vas ***** válasza:
85%

Ha tudsz vagy 5 órát aludni, már a fele megoldódott. Olvasol másfél órát, és beszélgetsz szintén másfelet, és egy órát eltöltesz valami játékkal. Ez eddig kilenc.

Maradt még egy óra.

Ne mond már, hogy nem fér rád, mindössze 60 perc csöndes meditálás?


/nagy gond lehet, ha már ennyi időt sem bírsz ki önmagaddal/ ;)

2016. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ameddig sotet van, szerintem aludj amennyit tudsz, mert hasznoses amugy sem art ha nem hullafaradtan erkezel majd meg. Telefonon jatszani vagy bongeszni szerintem nem jo sotetben, mert nagyon bantja a szemet, de vilagosban ha nincs jobb dolgod ezzel is elutheted az idot (nem tudok jo jatekot ajanlani, a legtobb szerintem ertelmetlen). Ezeken kivul annyi mindenen lehet gondolkozni, hogy 10 ora sem eleg ra (atgondolni az eddigi eletedet, kapcsolataidat, tervezgetni a jovot, celokat kituzni, teendoidet szambavenni stb)
2016. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) (Még neked is "Kötsög" :D)

Elviszek egy könyvet, hát ha majd reggel kedvem támad az olvasáshoz :)

2016. aug. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!