Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 10 órás úton mit tudok csinálni?

10 órás úton mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Ma este indulunk, szóval olvasás, keresztrejtvény fejtegetés ki van zárva.

Kocsiba aludni nem nagyon tudok (max. 5 órát). Társalogni meg elég nehéz lesz, mert 7en megyünk.

Gondoltam a zenehallgatásra, de 4 órán keresztül kicsit sok lenne...

Van még valami ötletetek?

13/l



2016. aug. 16. 09:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj, csak most látom, hogy a kedves "Kötsög" törölve lett... :/
2016. aug. 16. 20:26
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Tudod, az olvasás a helyesírásodat is rendkívüli módon javítani fogja.

Rád fog férni, amilyen mentális állapotban vagy.

2016. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a többiek is szeretnek barchóbázni, akkor játsszátok azt. Biztos ismered. Valaki gondol valamire, és a többieknek ki kell találni, hogy mire gondolt, de csak igennel és nemmel szabad válaszolni annak, aki gondolt valamire. Lehet kérdezni: élőlény-e, tárgy-e. Ha élőlény, akkor ember-e, állat-e, növény-e, él-e az illető még manapság is, vagy már meghalt személy. Híres ember-e vagy az ismeretségi körből gondoltak-e valakire. Ha elvont dologra gondolnak, akkor lehet például egy földrajzi név, Mo. egy tájegysége, pl. a Balaton, szóval ez nem csak jó játék, de gondolkodást fejlesztő is. Én gyerekkoromban apukámmal mindig ezt játszottam, amikor csak sétáltunk az utcán, akkor is. Persze akkor még nem ment úgy, mint manapság menne. Ezt ajánlom nektek.
2016. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazából nem magyarországi vagyok (születni sem születtem itt), ha nem apum, még magyarul se tudok.

És ezt a játékot úgy szeretem... Kár, hogy nem jutott az eszembe.. :/ De attól még köszi :)

2016. aug. 17. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!