Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből jönne ki egy...

Mennyi pénzből jönne ki egy világ körüli utazás, úgy, hogy minden országban járok és meddig tartana?

Figyelt kérdés

A 27 éves Cassandra De Pecol lett az első nő, aki ténylegesen körbeutazta a világot, a föld minden országában járt. Véleményetek szerint mennyi pénzből lehetne ezt utána csinálni és meddig tartana? Vállalkoznátok egy ilyen kalandra ha megtehetnétek? 32/F


[link]



2017. febr. 16. 08:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért ennek is nagy része városi legenda. Két főiskola életébe is volt részem belekóstolni, de egy olyan lánnyal sem találkoztam, akiről feltételeztem volna vagy mástól hallottam volna, hogy abból él... Biztos, hogy van olyan is, de az előbb-utóbb ki is bukik a felsőoktatásból, mert nem oda való... Egy főiskola, egyetem elvégzéséhez alázat kell és sok tanulás. Úgy ahogy a munkavégzéshez is. Na most aki úgy van vele, hogy elmegy inkább prostinak, az nem fog utána már lediplomázni... Egyszerűen azért nem, mert minek tanuljon, ha egyszer jól keres és mondom még egyszer, a kettő nem jön össze, más embert kíván a két dolog...
2017. febr. 16. 19:43
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora -idióta- "bölcseletet" összehozni?!

Írjál te is egy könyvet.

2017. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Rendben, majd küldök egy dedikált példányt! :)
2017. febr. 16. 20:10
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nagy utazó vagyok, de Szomáliát, Afganisztánt, Szíriát pl. kihagynám oda még akkor sem mennék ha fizetnének érte..
2017. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező!

Ezen az oldalon többnyire olyanok válaszolnak akik sokat utaznak és ezért már tapasztaltak ezt-azt a nagyvilágban.

Mivel nem áll rendelkezésünkre számolatlanul a pénz -ráadásul az élet rövid-, ezért mi nem "kilóra" és ész nélkül, hanem céltudatosan utazunk.


Amúgy már a kérdések megfogalmazásából is jól látható, hogy ki az aki úgy kérdez -és úgy mond sommás véleményeket-, hogy még semmi tapasztalata sincsen ezen a téren.

(De úgy tűnik, hogy az élet más kérdéseiben sem.)


De van egy ide vonatkozó vicc, talán megérted abból a lényeget:

A dúsgazdag megjátszós amerikai házaspárt kérdezik, hogy hol nyaraltak?

Az affektáló feleség válasza:

"Befizettünk egy világ körüli útra, de nem tetszett.

Jövőre máshová megyünk."

2017. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi szépen a véleményedet! Legközelebb erre gondolok, mielőtt kiírok egy kérdést!

Ja, mégsem!!!!

2017. febr. 17. 12:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo eskuszom nem tudom miert vagy ugy elajulva a hölgyemenytol!amit csinal az egy teljesen öncélú,igazabol ertelme nincs szenzaciohajhaszas,ami neki még penzebe sem kerul mert a szponzorok fizetik!
2017. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A szponzorok később kapcsolódtak be a dologba. A lány egyedül indult el a világ körüli útra, egyedül vágott bele, méghozzá igen fiatalon, mert volt egy álma. Én viszont azokat nem értem, akik ezt nem becsülik. Miért lenne öncélú? Akkor ezzel az erővel Columbus is csak a sikert és a hírnevet hajszolta? Nem hinném... Vannak emberek, akiket hajt a vágy, hogy felfedezzenek új helyeket, ahol még nem jártak. Ő egy kicsit nagyobban álmodott, szeretett volna az összes országban járni. Sikerült neki, ennyi. Én minden esetre örülök neki, hogy élnek még ilyen bátor és elszánt emberek, akik nem félnek a kihívástól, ők viszik előre a világunkat!
2017. febr. 17. 16:06
 19/20 anonim ***** válasza:
Értsd már meg hogy 5 nap alatt semmit nem lehet felfedezni, megélni, látni, tapasztalni egy országból!!! Ha fejreálsz akkor is egy öncélú, szenzációhajhász értelmetlen baromság volt, továbbá rohadjanak meg azok a szponzorok akik ilyen értelmetlen dolgokra pénzt adnak csak azért meg megdug..hatnak egy hülye nőt akkor amikor millió még tiszta vízhez sem jutnak.
2017. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy fiatal srác is csinált ilyet. Asszem már csak Szaúd Arábia hiányzik neki.Eddig 48 millió
2020. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!