Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy döntitek el, hogy kirándu...

Hogy döntitek el, hogy kiránduláskor hova mentek, mit néztek meg? (2 felnőtt,2 egyetemista,1 dolgozó)

Figyelt kérdés

Nagy nehezen összejön egy hétvége majd 2 hónap múlva Pesten. Anyám olyan helyre menne, ahol nem vagy alig kell fizetni, fater műszaki kiállításokat, közlek. múzeum, képzőművészet, egyik testvérem moziba menne, a másik plázázna, én lennék a vendéglátó, mármint aki ismeri a várost.

Mivel nem tudnak megegyezni, lehet, nem is lesz kirándulás. Felőlem.

Az érdekelne, hogy lehet összehangolni 2 felnőtt 2 gyereknek akár egy 1 hetes Balatont vagy külföldet.



2018. dec. 31. 23:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elmentek megnézni a közlekedési múzeumot az még érdekes is, aztán meg lehet nézni a szokásos kirándulós helyeket (Normafa, Citadella, hidak, Országház...) aztán mellé este bele tudtok rakni egy mozit és elé egy órás plázázást akár. Nem tudom mennyi időre és mivel mennek de nem lehetetlen.

Nálunk 3-an vagyunk gyerekek (14,17,18) utóbbi 2 évben mentünk belföldön kutyával nyaralni, leginkább kirándulás volt a kutya miatt, 3 éve kicsi volt még a kutya így akkor nem mentünk, 4 évvel ezelőttig pedig mindig volt külföldi nyaralás (leginkább Horvátország, Szlováka-Tátra). Szlovákiába mindig távolabbi kint élő rokonokkal mentünk, leginkább kirándulás volt ott is. Horvátország pedig nagyszülők, unokatesókkal, egyszer ovis csoporttal, amúgy meg magunktól. Mivel kisebbek voltunk ezeknél, szülők szervezték és kis beleszólással mindig az volt amit ők elterveztek. A 2 belföldinél mindig volt beleszólásom és valakinek mindig tetszett az ötlet, meg a többieknek sem volt kifogásuk ellene. Idén meg a kezembe vettem a dolgokat és hugom tengerpartot akart, bátyámnak mindegy azt mondta, így Olaszország, Horvátország, Montenegró jött szóba idén, szülőkkel lebeszéltem mi az a távolság ameddig szívesen vezetnének, néztem városokat, szigeteket, a végén idén is Horvátország lesz. Tudom hogy a szüleim és a testvéreim is mit csinálnának szívesen vagy mit nem, azt hogy mennyit szánnának rá és ezek alapján kerestem. Végülis találtam is jó néhány várost, majd még utána olvastam az összesnek a programok terén is, útvonaltervezőt is néztem, hozzájuk szállást... Ezekből már csak azt a 2-3 szállást és várost mutattam ami tényleg a legjobbnak tűnik és végülis a szüleimnek és a húgomnak tetszett, bátyám bárhol elvan így végülis meglett.

Ez gondolom nem túl gyakori, hogy a gyerek szervezi/ tervezi meg a nyaralást, de vagyok elég talpra esett, hogy ilyet megoldjak (ez már korábban is kiderült, mikor SOSben kellett szállást találnom magamnak, húgomnak és papámnak 2 éve).

2019. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!