Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 12 éves gyereket hova vigyem...

12 éves gyereket hova vigyem kirándulni?

Figyelt kérdés

Békés megyeiek vagyunk :)

gondoltam, hogy állatkertbe pl. Nyíregyházára vagy Debrecenbe. mikor tőle kérdem hova menjünk neki mindig mindegy :D azért is érdekelne pár ötlet



2019. ápr. 24. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Inkább valami kalandparkba, vagy valamelyik nemzeti parkba (tanösvények, programok, stb.). Az állatkertből szerintem már kinőtt.

Pl. Makón van kalandpark és lombkorona sétány is. Sőt, ott fürdőzhettek utána.

2019. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én a lassan 18évemmel imádok állatkertbe járni :D Szerintem ez nincs korhoz kötve

Ha esetleg az állatkertet választanád akkor a Nyíregyházit ajánlom, nem drága, rengeteg állat van és sokszor vannak más lehetőségek pl.:tevegelés, papagáj\fókashow stb...

2019. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megnézni a Nyíregyházi Állatkertet,szerintem egyedülálló országos viszonylatban.A közelében van Sóstó a skanzenével.

A kirándulásokhoz még eléggé vizes a föld.Esetleg Veszprém a Dinó kiállításával?

2019. ápr. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 24 évesen is imádom az állatkertet :D

Keresztlányomat szeretnénk elvinni valamerre.

Azért is érdeklődöm ti miket ajánlatok. Igen a nyíregyházi gyönyörű voltam már és megyek is még azért is érdeklődők milyen lehetőségek vannak még :)

2019. ápr. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!