Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Aki volt már Cipruson! Beadatt...

Aki volt már Cipruson! Beadattátok a Hepatitis A elleni oltást?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Be. Az egy okádék hely, sok a török.
2019. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Itt lakom és nem. Semmi bajom nincs.

Fantasztikus hely:)

2019. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Én 8 éve voltam, de nem adattam be előtte semmit. Pedig bejártuk a szigetet a déli part összes nagyobb városától kezdve a fővároson és a központi hegység településein át a sziget török feléig.
2019. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ötször voltunk eddig, sose adattunk be semmit (az itthon kötelezőeken természetesen). Semmi bajunk nem lett, Ciprus egy európai ország, nem Fekete-Afrika vagy India legsötétebb része. Egyébként sokkal tisztábbak átlagban, mint mi (na ezért lehet lepontozni), mert komolyan büntetik a szemetelést, a vendéglátóhelyekre is figyelnek, mert a turizmus a fő bevételi forrásuk.
2019. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2%

1. vagyok.


Nem értem miért 0%.


Az oltás MINDEN Földközi tengeri helyre kell, mert a kagylóállomány sajnos erősen fertőzött.


De a többiek szerint nem...gondolom ők alufóliából ették a nyaralás alatt rántott húsos zsemlét.

2019. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg inkább ne pattogj és pláne ne személyeskedj, mert fingod nincs itt senkiről.

De ha már ennyire leszólsz, elárulom, hogy minden egyes alkalommal ettünk éttermekben többször is, mindenféle gond nélkül (sőt, el ne vigyen a szívroham, de még Albániába és Bulgáriába utazva sem oltattunk, és lám, nem történt semmi - itthon bezzeg a 4*-os hotel karácsonyi vacsija után 2 napig fostam, mert a lazacuk kissé bajos volt).

2019. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Egy erős immunrendszer ellenáll mindenféle kórságnak, érdemesebb inkább azt megerősíteni például vitaminokkal, mint oltatni.
2019. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

8.-nak.


Tudom!


[link]

2019. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tesómék voltak, nem adattak be semmit.( Török részen voltak.)
2019. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9


Komolyan gondolod, hogy akik megbetegedtek makk egészségesek voltak?


Kötve hiszem

2019. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!