Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy mentek fel a reptérre...

Hogy mentek fel a reptérre vidékről ha reggel megy a repülő?

Figyelt kérdés

Nincs délután járat, szoval mindenképp reggel kell indulni. 8:30kor indul a járat, szoval olyan 6-6:30 körül kint kell lenni a reptéren.

Volt amikor Airbnb-ben aludtam előző este a reptérhez közel, a reptérnél lévő hotelt is próbáltam már és olyan is volt amikor bérautóm volt mikor hazamentem, igy azt ott adtam le reggel indulás előtt.

Ha nincs bérautó akkor nem tudok autóval felmenni mert a családban senki sem mer vezetni pesten. Addig rendben van hogy felvezetek én, de nem mernének hazavezetni onnan. Hétköznap szoktam repülni mert akkor nincs akkora tömeg és ilyenkor a legtöbb ismerősöm dolgozik, nem tudna felvinni.

Reptéri traszfert nem próbáltam, de az árakat megnéztem és olyan 50.000 forint 1 út onnan ahol a szüleim laknak.

Vonattal es busszal fel lehetne menni ha nagyon korán kelek, viszont 2-3 átszállásos a dolog és egyik átszállásnál 6 percem lenne. Ha késik a vonat akkor lekéshetem a kovetkezőt, igy nem érnék fel időben.


2023. máj. 19. 03:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Márpedig marad a szállodában alvás.


Vagy nincs Pesten ismerősöd, akinél egy éjszakára megszállhatsz?


Honnan indulsz?

Nincs vonatjárat, ami megáll a reptér közelében?

2023. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

"mert a családban senki sem mer vezetni pesten."

Nem is kell vezetni Pesten. A reptér a város szélén van.

2023. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Taxival szoktam menni
2023. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
Maradok a vidéki reptér korlátozott lehetőségeinél. 2 kisgyerekkel még nem opció Bp-ről indulni.
2023. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

"Maradok a vidéki reptér korlátozott lehetőségeinél. 2 kisgyerekkel még nem opció Bp-ről indulni."


De külföldre utazni az? A külföldi reptérre érkezni és onnan haza indulni az? Esküszöm nem értem...

2023. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%

5, mit nem értesz?

Külföldön (bárhol) ezerszer könnyebb közlekedni, mint itthon országon belül.

2023. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Én családtagot szoktam megkérni, hogy vigyen ki.


Ha van autó és van olyan családtag, aki ráér, akkor ez a legbiztosabb és leggazdaságosabb.


Reggel 6-körül még nincs forgalom, de amúgy sem kell bemenni Pestre, mert az M0-tól csak pár km-re van a reptér.

2023. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

6#-os!

Ahogy te tévedsz!

A fővárosban remekül közlekedhetsz. Vonatátszállással is.

Lusta vagy utánanézni a vonatoknak, metrónak, átszállásnak, taxinak.

Élből szapulod.


A 70-es években volt egy szomszédom. Már 90 fel járt. A barátommal indultunk nyaralni.

-Hová, hová?

-A Balatonra.

-Hisz az egy kiepítetlen mocsár.

-Mikor járt ott Győző bácsi?

-Megvan az már 60 éve is, fiam.

2023. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos tenyleg marad a szallas Budapesten vagy a repternel. Nincs mas szerintem.
2023. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

8, jaj hagyj már!

Nem élből, tapasztalatból és nem 60 évvel ezelőtti tapasztalatból.

2023. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!