Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy mentek fel a reptérre...

Hogy mentek fel a reptérre vidékről ha reggel megy a repülő?

Figyelt kérdés

Nincs délután járat, szoval mindenképp reggel kell indulni. 8:30kor indul a járat, szoval olyan 6-6:30 körül kint kell lenni a reptéren.

Volt amikor Airbnb-ben aludtam előző este a reptérhez közel, a reptérnél lévő hotelt is próbáltam már és olyan is volt amikor bérautóm volt mikor hazamentem, igy azt ott adtam le reggel indulás előtt.

Ha nincs bérautó akkor nem tudok autóval felmenni mert a családban senki sem mer vezetni pesten. Addig rendben van hogy felvezetek én, de nem mernének hazavezetni onnan. Hétköznap szoktam repülni mert akkor nincs akkora tömeg és ilyenkor a legtöbb ismerősöm dolgozik, nem tudna felvinni.

Reptéri traszfert nem próbáltam, de az árakat megnéztem és olyan 50.000 forint 1 út onnan ahol a szüleim laknak.

Vonattal es busszal fel lehetne menni ha nagyon korán kelek, viszont 2-3 átszállásos a dolog és egyik átszállásnál 6 percem lenne. Ha késik a vonat akkor lekéshetem a kovetkezőt, igy nem érnék fel időben.


2023. máj. 19. 03:09
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
32%
Szuleimmel mindig kertunk transzfert. Pecsrol vittek minket pestre ugy hogy reggel indult a gep. Kellemetlen de ez van. Ha esetleg veletlen kestek, akkor meg az utazasi iroda szamlajara megy ha a transzferuk keptelen teged elvinni a repterre idoben. A MAV nyakaba nem tudod bevarrni a kimaradt utazasod.
2023. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#2 en is azt mondom nekik hogy nem kell bemenni pestre es az autopalya mellett van de az autopalyan sem mernek vezetni
2023. máj. 19. 11:45
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell Pestre bemenni, ne féljenek a rokonaid. Az M4-ről közvetlen lehajtó van a reptérre Vecsés szélén.
2023. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
A régi 4-esen is lehet menni Vecsés végéig (Shell), onnan két kanyar. Az autópályákon is alig van forgalom ilyen korán.
2023. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mernek még autópályázni sem akkor valóban az egyetlen megoldás ha szobát foglalsz éjszakára.
2023. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de az ilyennek minek jogosítvány amikor fél vezetni?
2023. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Én a reptereken szoktam aludni. Szerintem Pesten is megengedik, de az állomásokon nem. Ha nem fagyaszt szét a klíma akkor nem rossz.
2023. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"de az autopalyan sem mernek vezetni"


Ezek szerint nem is mennek kimenni a megyéből??

Eddig csak megyei matricáról hallottam.

Megyei jogosítványról még nem!

:)

2023. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Transzfer, ha van a városodból.

2. Otthgyod a kocsit egy ilyen autómegőrzőben. Mi mindig a dobro car-nál szoktuk hagyni (onnan a cég elvisz a reptérre, és mikor jössz, visszahoz).

2023. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Nem hagyhatom ott az autot sehol mert kulfoldon lakom es amugy sincs Magyarorszagon autom miota kikoltoztem. Szoval olyan 2-3 hetre szoktam hazamenni evente 1szer


#18

Mondhatjuk igy is, mert csak a szomszedos megyebe mennek, olyan 40km-es korzetben mozognak csak. A kifogasuk hogy amikor ok tanultak vezetni akkor nem volt ilyen forgalom. Nem is mennek igazabol messzire, csak a jol megszokott kornyeken autoznak ahol ismerik a jarast.

2023. máj. 19. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!