Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 4 eltérő kérdés repülőn...

4 eltérő kérdés repülőn utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. FILA márkájú hátizsákom megfelel kézipoggyásznak?

2. Felvihetem kézipoggyászban a mobilomat a kamerámat illetve azoknak töltőjét vagy ezek a feladandóba menjenek?

3. Lyukas ill. frissen tömött foggal utazhatok repülőn? Nem fog megfájdulni vagy valami?

4. Anyu akar nekem pakolni néhány gyógyszert amire tény, hogy szükségem lehet ahogy magamat ismerem: deadalon, algoflex, nospa, és valami hasmenés ellen...ezeket hova tegyem ill. egyáltalán vihetek ennyi gyógyszert?


Bocsi ha hülye kérdések de életemben először utazok repülővel és parázok...:S

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. aug. 8. 21:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (nagyon sokat segítettetek) és köszönöm a jó kívánságokat is! Már alig várom, hogy kedd legyen és mehessek! :D
2011. aug. 12. 17:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Mivel utazol(társaság)?
2011. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet, én engedlek majd be :D
2011. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Air France-al utazom majd...:)
2011. aug. 12. 19:43
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha te engedsz be akkor semmi gond ne legyen...:P
2011. aug. 12. 19:44
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen kedves válaszolók vannak akkor kérdeznék még egyet: A kézipoggyászom tehát a hátizsák mellett felvihetek a gépre egy övtáskát vagy azt rakjam inkább a nagyba? Csak mert általában az övtáskában van mindig a pénztárcám, mobil, iratok ilyesmi még ha suliba megyek akkor is ezért szeretném vinni...:)
2011. aug. 12. 19:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves hozzá(m)szóló! Nem értem miért kell ilyen "hangnemben" beszélned velem, először is, igen is vannak kukacoskodó ügyintézők (igen, az én szótáramban ügyet intéznek, még ha a hivatalos megnevezésük nem is ez, ezer bocsánat, egyébként pedig a check in pultosokra gondoltam, de biztos ennek is van valami hivatalos megnevezése, várom figyelmesen) Van olyan ismerősöm, akivel check in pultnál kerékmagasság miatt szívóztak. Ha az a három centi nem kukacoskodás, akkor nem tudom mi, pláne hogy az elérhető árkategóriás bőröndök jó része a kerék miatt lóg ki sajnos, pedig a poggyásztartóban bőven elfér.

Egy szóval nem említettem azt hiszem, hogy elítélendő lenne ezen emberek munkája és nem is hiszem hogy megsértettelek volna, az az érzésem hogy kicsit túlreagálod.

Az meg hogy "nem fapados" avagy "diszkont", szintén kukacoskodás... :) A tényekbe bele lehet kötni és elismerem ha tévedek, de ez már csak kötekedés.

2011. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én a rosszullétre reagálnék ha már szóbajött,

Szerintem ablak mellé, ülj. Induláskor, leszálláskor jönnek elő ezek a rosszullétek, ha jönnek, és akkor ha kinézel az ablakon, rengeteget segit, észre sem veszed. Mint ha középen ülsz, és nem látsz ki, csak érzed a süllyedéseket.

Mobil, kamera mehet fel a gépre, szerintem a töltők fölöslegesek, ezért ne. Úgysem valószinü, hogy használni fogod. Ami kell legyen a zsebtáskádban, gyógyik, zsepi. Én vinnék extra zacskót, bár van az előtted lévő ülés hátuljában, de hátha nem elég ;-) Ezt keresd is elő és tedd oda a helyére a magazinokhoz. Rendezkedj be még az elején, hogy mi kellhet, azt hagyd az előtted levő széked alatt, vagy vedd elő a magazinokhoz. Nem annyira jó és lehetséges pakolászni kis helyen. Leszálláskor is időben pakolj el. A második hami után nem sokkal lesz a leszállás, akkor wc, és elpakol.

Érdekes lesz, lesznek filmek, hoznak kaját, ne kapkodj el semmi mozdulatodat, mert igen hosszú út. Vihetsz olvasnivalót, vagy valami birizga játékot időt tölteni.

A bemutató szöveget figyeld, biztos ami biztos.

Jó repülést, és New Yorkban figyeljetek egymásra és vigyázzatok magatokra. Nagy élmény lesz.

Jó utat.

2011. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm! :)
2011. aug. 14. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!