Kezdőoldal » Utazás » Európa » Port Aventura-val kapcsolatban...

Port Aventura-val kapcsolatban pár kérdés?!

Figyelt kérdés

Igen, megint én, a spanyolországos teszek fel kérdéseket.:D

Szóval az érdekel, hogy:

-érdemes-e a Port Aventuraba fényképezőgépet, telefont vinni magunkkal, vagy inkább hagyjuk a szállodában? (csak mert hallottam, hogy van olyan attrakció, ahol kieshet, vagy lefröcskölheti a víz)

-egyedül is felszállhatok minden attrakcióra?


Főleg az első miatt parázok nagyon, hogy ha pl a mobilomat beleteszem a zsebembe, akkor nem fog-e kicsúszni onnan, vagy a fényképezőgép nem fog-e kiesni valahogy, illetve vizes leszek-e...

-Ja, és tényleg van olyan játék, amire több mint 2 órát kell várni a túl nagy sor miatt?

-Túl nagy a park ahhoz, hogy mindenre felüljek, így inkább a nem túl jókat hagyjam ki?


Köszi :)


2011. júl. 4. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Felszállhatsz egyedül bármire. Nagy fényképezőgép nem túl praktikus, ha fel is akarsz ülni mindenre. Telefonméretűt, illetve telefont meg tegyél övtáskába, ott biztonságban van.
2011. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ne vigyél túl sok cuccot, mert tényleg nem tudod hova tenni. Van értékmegőrző a bejáratnál, ahová be tudsz pakolni, de szerintem felesleges. Valamilyen kis táskát vigyél, amit magadra tudsz rögzíteni. Fontos: étel, ital ne legyen Nálad, mert a bejáratnál megnézik a táskádat és ha ételt, italt próbálsz bevinni, elveszik. Van bent egy csomó büfé, étterem, szerintem normális árakon. A Port Aventura nagyon szuper! Az egész napot ott fogod tölteni, fel is tudsz ülni mindenre, mindent ki tudsz próbálni, de ügyesen kell beosztanod az idődet. Látni fogod, hogy lesznek olyan helyek, ahol iszonyatosan hosszú sorok állnak. Kezdd ott, ahol kevesen vannak, délutánra már fogy a sor. Ilyen a Dragon Kán is. Egyébként mindenhol látod kiírva, hogy kb. mennyi idő, amíg sorra kerülsz.

A Mexikói sátorba feltétlenül menj be, nagyon jó a hangulat, jó a zene is. A vizes dolgok közül nekem a legjobban a vízbe csobbanó csónak tetszett. Csurom víz leszel! (a profik visznek picire összehajható esőkabátot)

A csónaknál napközben mindig nagy a sor, mi este ültünk fel rá, nem kellett sorban állni és nagyon hangulatos volt.

Szóval nagyon nagy élmény! Szerintem tetszeni fog!

2011. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről az étel-ital elvevésről még nem is hallottam. Nekem a kezemben volt egy félliteres ásványvíz, amikor bementem, és senki nem foglalkozott vele. Mondjuk kaját nem jutna eszembe vinni magammal, de abban a melegben víz szinte mindig van az ember kezében.
2011. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, különösen a 2. válaszolónak!! :)

Amúgy ti mikor voltatok? [év, hónap]

2011. júl. 7. 21:47
 5/7 anonim válasza:
2009. augusztusban voltunk
2011. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1 hete voltam. Ha bárkinek van kérdése, jöhet nyugodtan! :)
2014. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már én is voltam :)) 3 éve.
2014. júl. 22. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!