Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hová volna érdemes egy kalandv...

Hová volna érdemes egy kalandvágyó fiatal párnak utaznia a nyáron? Egyetemisták vagyunk, a tárcánk nem félmillió forintos utazásra van kalibrálva egyenlőre.

Figyelt kérdés

(21N / 23F)

Belföldi és Külföldi utazások is érdekelnek. Buszos, repülős is jöhet. Jogsim csak nekem van (N) így hosszú utat autóval még mellőznék.

Van ötletetek?



2018. jan. 17. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Jordánia.

Ázsia: Burma!!

2018. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Montenegró!


Belföldön: Dunakanyar, Balatonfelvidék, Orfű

2018. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!


Jöhet még belföld tipp.

Dunakanyarban voltunk kétszer már, gyönyörű :)

2018. jan. 18. 08:07
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk mar montenegroban es boszniaban, nagyon ajanlom, gyonyotu is es kalandos is raadasul meg olcso is. Albania is hasonlo lehet :)
2018. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Belföldön a Bükk-hegység, Egerrel, Lillafüreddel, a Szalajka-völggyel, Miskolctapolcával, nemzeti parkkal, fürdők sokaságával stb. Lehet túrázni, fürödni, várost nézni, barlangokban mászkálni, vízeséseknél romantikázni, frissen fogott pisztrángot enni, jó borokat inni.:-) A Bükkben megvan minden, ami egy élményteli nyaraláshoz kell, vannak olcsó szállások, jó az infrastruktúra, és még messzire se kell utazni érte.
2018. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Külföldön Albániát ajánlanám (csak olvastam róla), ott is elkerülve a turisták által elözönkött tengerparti nyaralóhelyeket, esetleg Montenegrót, viszonylag biztonságos mindkettő.


Belföldön Németbányát, kihaló falu, közel a természet, de vannak szálláshelyek.

2018. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenkinek zöld kezecske ;)
2018. jan. 20. 11:52
 18/19 anonim válasza:
100%

szia

belföldön: ha szerettek túrázni,akkor meleg szívvel ajánlom a Rám szakadékot,gyönyörű,én még általánosba járok,de én imádtam,gyönyörű hely,mondjuk ez csak egy fél napos időtöltés,de tényleg gyönyörű

külföld: japán ahhhw,imádom,kedvenc országom,gyönyörű hely,sok erdővel,de van az a zsúfolt városi része,az is jó,a maga módján,nemmellesleg imádom a japán kultúrát,az a tisztelet,amit egymás felé mutatnak,felbecsülhetetlen,és olyan tiszta lelkületűek,ahhhw,és ahogy szeretni tudnak.....

2018. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Erdély -gyonyoru helyek.

székelyföld .

2019. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!