Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába, Kanadába, Ausztráli...

Amerikába, Kanadába, Ausztráliába kilehet jutni szakmunkásként?

Figyelt kérdés

Természetesen jó, magasan képzett szakmunkásként.


Vagy ez esélytelen?



2020. nov. 27. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes. Au-ba NZ-be van úgynevezett skill shortages list (hiányszakma lista) azon vannak ilyen szakmák. Ha a tiéd rajta van kapsz pontokat. Elég pont esetén kijutsz.


USA kevésbé esélyes de ez van. Kanada olyan mint Ausztrália.

2020. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kanadában van skilled worker program:


[link]

2020. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kanadáról van a Csilla's channel-en elég sok jó videó. Azt hiszem, hogy talán vízumos is.


Usát felejtsd el.

2020. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

USAba nem adnak szakmunkasoknak vizumot.

1 sztorit hallottam hogy egy mukormos kijott vizummal de rengeteg versenyt nyert es igy szponzoraltak. Ez persze ritka dolog.

Az epitoipar tele van kulfoldivel de egyik sem vizumos hanem tobbnyire mexikoi, delamerikai illegalisok

2020. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Szerintem ne is bánkódj az USA miatt. Több benne a hype mint maga az ország. A négyből csak Kanadában nem voltam, de az is simán jobb mint az USA ahogy Ausztrália meg Új-Zéland is. Nyaralni nagyon szép az USA de ott lakni nem olyan vidám mint mutatják.


A legtöbb ember a leggazdagabbakon kívül úszik az adósságban, az egészségügy rohadt drágade ha nincs biztosításod simán hagynak meghalni. Stresszes, széthajtanak, szabadnap meg nincs olyan sok mint itt.

2020. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Endr 72 ***** válasza:

USA-ba csak akkor menj,ha tényleg az az életcélod.Az un. amerikai álom,rég nem létezik.Ha mindenképp menni akarsz,két lehetőséged van.

A fekete munka,és a zöldkártyalottó.

Harmadik lehetőség ha kint megnősülsz.

2020. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!