Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék házasságot kötni az...

Szeretnék házasságot kötni az amerikai párommal. Hogyan kell bizonyítani, hogy nem a zöld kártyáért tesszük?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, a párom is férfi és jóval idősebb mint én (40 évvel). Az adott államban elismerik a melegházasságot.

Ő valamivel tehetősebb, jobban keres, de nekem is vannak megtakarításaim (40.000 dollár).

Egy ideig vízummal látogattam fél évekre, de úgy döntöttünk összeházasodunk.

Hogyan kerüljem el, hogy bebörtönözzenek mert rám fogják, hogy a zöld kártyáért házasodtunk?

Azért szeretnék zöld kártyát, mert tudom, hogy nem tölthetünk együtt már olyan sok évet, de nagyon szeretem és szeretnék mindig ott lenni neki ha később gyengélkedne.


2021. márc. 17. 10:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem tudja a választ a párom és még nem tettem fel itt ezzel kapcsolatos kérdést. A párom nem házasodott még soha.
2021. márc. 17. 13:09
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Viszont epp a parodnak kellene beadni a kerelmet K1 Vizumra. .

Nem tudja a valaszt ha nem tetted fel a kerdest? Furcsa.

Eddig milyen vizummal tudtal fel evig USAban maradni?

2021. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 D. Brasco ***** válasza:
74%

"Nem tudja a választ a párom"

Ezek utan azt hiszem autonatikusan adodik a kerdes,hogy azt egyaltalan tudja,hogy te ossze akarnal vele hazasodni?!?

2021. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
13: nálad a pont, D. Brasco! :-DDD
2021. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Természetesen tudja, megkérte a kezem. Viszont azt nem tudja ő sem, hogy kitoloncolnak-e engem ha beadjuk a zöldkártya iránti kérelmet, arra hivatkozva, hogy 40 évvel idősebb...
2021. márc. 17. 16:48
 16/25 anonim ***** válasza:
17%

Na, most már nem tömlöcbe vetnek, hanem kitoloncolnak...???


Milyen meséd van még készleten? :))

2021. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt...

Covid után felkeresünk egy migrációra és zöldkártyára szakosodott jogászt.

2021. márc. 17. 17:06
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

Ezeket az oldalakat végigtanulmányoztad már?


[link]


[link]


[link]



stb.stb.....

2021. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem trollkérdés, de az egyetlen értelmes válasz az, hogy egy bevándorlási ügyekre szakosodott ügyvéddel kell felvenni a kapcsolatot az USA-ban.
2021. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18as: a boundless-t végigtanulmányoztam és ott találtam, hogy 40 év korkülönbség miatt rendkívül gyanúsnak számítanánk a bevándorlásiaknál és van rá esély, hogy kitoloncolnak / pénzbírságot vagy börtönbüntetést kapok.

Köszönöm a többi oldal linkjét.

2021. márc. 17. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!